FTR & IRONSTAR SUPERSPRINT RELAY KRYLATSKOE 2023

Bib number
Triathlon leg
Surname and name
Country
Team
Men
3000
Yuriy Ionov
Russia Желдор Три
3000
Elena Korchagina
Russia Желдор Три
3000
Aleksei Zyubenko
Russia Желдор Три
3000
Elena Korchagina
Russia Желдор Три
3002
Andrey Kazakov
Russia Frodeno&Friends
3002
Ivan Abolonyshev
Russia Frodeno&Friends
3002
Andrey Kazakov
Russia Frodeno&Friends
3002
Ivan Abolonyshev
Russia Frodeno&Friends
3004
Mikhail Mikhailov
Russia Lovely Swimteam
3004
Aleksandr Starikov
Russia Lovely Swimteam
3004
Sergey Fadeev
Russia Lovely Swimteam
3004
Mikhail Semenkov
Russia Lovely Swimteam
3006
Mikhail Shishov
Russia Лифтоматика.
3006
Igor Galtsev
Russia Лифтоматика.
3006
Pavel Malakhov
Russia Лифтоматика.
3006
Ivan Puchkov
Russia Лифтоматика.
3008
German Trusov
Russia Толстяки
3008
Lev Rassudov
Russia Толстяки
3008
Daniil Naprasnikov
Russia Толстяки
3008
Aleksandr Smirnov
Russia Толстяки
3009
Andrey Popov
Russia trirace.ru
3009
Ruslan Sidorov
Russia trirace.ru
3009
Sergey Kurtikov
Russia trirace.ru
3009
Andrey Kolygin
Russia trirace.ru
3010
Pavel Lazarev
Russia Лосиная Ферма
3010
Artem Parienko
Russia Лосиная Ферма
3010
Artyom Safin
Russia Лосиная Ферма
3010
Ilya Lazarev
Russia Лосиная Ферма
3019
Aleksandr Kazantsev
Russia I Love Supersport EKB
3019
Yuriy Oparin
Russia I Love Supersport EKB
3019
Airat Nigmatullin
Russia I Love Supersport EKB
3019
Aleksandr Lukyanov
Russia I Love Supersport EKB
3022
Dmitriy Kuznetsov
Russia Два Топора - 77
3022
Yuriy Melgunov
Russia Два Топора - 77
3022
Valeriy Pasynkov
Russia Два Топора - 77
3022
Aleksandr Mokhovikov
Russia Два Топора - 77
3023
Andrey Kuts
Russia Kiss my pace
3023
Maksim Gorshkov
Russia Kiss my pace
3023
Anton Nefedov
Russia Kiss my pace
3023
Oleg Gudinov
Russia Kiss my pace
3025
Takhir Minazhetdinov
Russia Speedy Turtles
3025
Maksim Molotok
Russia Speedy Turtles
3025
Dmitriy Manakov
Russia Speedy Turtles
3025
Igor' Volkov
Russia Speedy Turtles
3026
Igor Sysoev
Russia ЦиклON
3026
Vyacheslav Pimenov
Russia ЦиклON
3026
Aleksandr Libanev
Russia ЦиклON
3026
Anton Bolgak
Russia ЦиклON
3027
Maxim Kadyrgulov
Russia Краснополянский анаэроб
3027
Eugene Yakovlev
Russia Краснополянский анаэроб
3027
Alexander Shipov
Russia Краснополянский анаэроб
3027
Rinat Gilmanov
Russia Краснополянский анаэроб
3028
Aleksandr Repin
Russia MADD
3028
Denis Kuvshinov
Russia MADD
3028
Maksim Pohlebin
Russia MADD
3028
Dmitrii Sabadash
Russia MADD
3029
Dmitriy Drobinin
Russia ТриКо
3029
Rinat Suleymanov
Russia ТриКо
3029
Nikita Gubarev
Russia ТриКо
3029
Pavel Shashkin
Russia ТриКо
3036
Evgeniy Rulevskiy
Russia Rullez M
3036
Yuriy Kokhan
Russia Rullez M
3036
Boris Proshin
Russia Rullez M
3036
Evgeniy Zhuchkov
Russia Rullez M
3037
Maxim Zhuravlev
Russia Rullez Дубль
3037
Ilya Nozhkin
Russia Rullez Дубль
3037
Ilnur Kagarmanov
Russia Rullez Дубль
3037
Denis Neglyad
Russia Rullez Дубль
3041
Andrey Lomovtsev
Russia Раздам борща
3041
Nikolay Lobachev
Russia Раздам борща
3041
Evgeniy Shmurnov
Russia Раздам борща
3041
Andrey Soin
Russia Раздам борща
3046
Denis Zlodeev
Russia Баланс
3046
Valentin Perevozskiy
Russia Баланс
3046
Andrey Kim
Russia Баланс
3046
Nikita Olkhovskiy
Russia Баланс
3049
Anton Egorychev
Russia Бэби Вита Дент
3049
Aleksandr Kirillov
Russia Бэби Вита Дент
3049
Denis Shemetov
Russia Бэби Вита Дент
3049
Artem Malyugin
Russia Бэби Вита Дент
3050
Vladislav Kadochnikov
Russia Avito Team 1
3050
Ilya Gruber
Russia Avito Team 1
3050
Sergey Nikitin
Russia Avito Team 1
3050
Boris Sokolov
Russia Avito Team 1
3054
Denis Shapkin
Russia Трогательный зоопарк оленей
3054
Sergey Shuvaev
Russia Трогательный зоопарк оленей
3054
Vladislav Isaev
Russia Трогательный зоопарк оленей
3054
Andrey Ermolov
Russia Трогательный зоопарк оленей
3055
Sergey Kim
Russia ПИР ДУХА
3055
Dmitriy Serbulov
Russia ПИР ДУХА
3055
Dmitriy But
Russia ПИР ДУХА
3055
Ivan Kulakov
Russia ПИР ДУХА
3059
Dmitriy Yurovskiy
Russia RZD IRON TEAM
3059
Artyom Sosnovtsev
Russia RZD IRON TEAM
3059
Sevak Zurnachyan
Russia RZD IRON TEAM
3059
Ivan Bodnar
Russia RZD IRON TEAM
3060
Aleksandr Chumakov
Russia Локомотив
3060
Oleg Ivanov
Russia Локомотив
3060
Oleg Senin
Russia Локомотив
3060
Mikhail Komaritskiy
Russia Локомотив
3064
Sergey Kasatkin
Russia ТриКО
3064
Roman Panasenko
Russia ТриКО
3064
Sergey Kasatkin
Russia ТриКО
3064
Roman Panasenko
Russia ТриКО
3066
Aleksandr Lyubimenko
Russia BeeTRI2
3066
Aleksandr Kormilets
Russia BeeTRI2
3066
Aleksandr Lyubimenko
Russia BeeTRI2
3066
Aleksandr Kormilets
Russia BeeTRI2
3071
Vasiliy Koptelov
Russia BeeTri1
3071
Aleksandr Shvetsov
Russia BeeTri1
3071
Konstantin Popov
Russia BeeTri1
3071
Aleksandr Pilyavskiy
Russia BeeTri1
3073
Artem Shestov
Russia Темп
3073
Pavel Gorik
Russia Темп
3073
Vadim Semenchenko
Russia Темп
3073
Dmitriy Rostyagaev
Russia Темп
Women
3003
Asya Baryshnikova
Russia Triathlon Girls 30+
3003
Ekaterina Kraynyuk
Russia Triathlon Girls 30+
3003
Antonina Faustova
Russia Triathlon Girls 30+
3003
Ekaterina Alekseeva
Russia Triathlon Girls 30+
3003
Asya Baryshnikova
Russia Triathlon Girls 30+
3003
Ekaterina Kraynyuk
Russia Triathlon Girls 30+
3003
Antonina Faustova
Russia Triathlon Girls 30+
3003
Ekaterina Alekseeva
Russia Triathlon Girls 30+
3024
Anastasia Afonina
Russia Контуженный рассол
3024
Nadezhda Nikolaeva
Russia Контуженный рассол
3024
Alsu Shagieva
Russia Контуженный рассол
3024
Mariya Kurchenko
Russia Контуженный рассол
3031
Olga Sorokina
Russia Чики-пики
3031
Lyudmila Zueva
Russia Чики-пики
3031
Ol'ga Sorokina
Russia Чики-пики
3031
Kseniya Fedoseeva
Russia Чики-пики
3038
Yana Daulyatova
Russia Суровые киски Rullez
3038
Svetlana Gorodova
Russia Суровые киски Rullez
3038
Alisa Rodicheva
Russia Суровые киски Rullez
3038
Mariya Zyuzina
Russia Суровые киски Rullez
3062
Lyubov Nikulnikova
Russia Леди на велосипеде
3062
Olga Kapushchova
Russia Леди на велосипеде
3062
Alla Korotkova
Russia Леди на велосипеде
3062
Elena Katorgina
Russia Леди на велосипеде
Mixed
3001
Stanislav Olesov
Russia UltraBalance Sprint
3001
Nadezhda Pokrovskaya
Russia UltraBalance Sprint
3001
Artem CHernishov
Russia UltraBalance Sprint
3001
Alena Frolova
Russia UltraBalance Sprint
3005
Nikita Kurmanov
Russia Газпромбанк.Премиум
3005
Anton Kolyada
Russia Газпромбанк.Премиум
3005
Nataliya Moiseeva
Russia Газпромбанк.Премиум
3005
Anna Krupinich
Russia Газпромбанк.Премиум
3007
Dmitry Simagin
Russia Rosatom
3007
Lyubov Stadnyuk
Russia Rosatom
3007
Artur Gordienko
Russia Rosatom
3007
Anastasiya Shagova
Russia Rosatom
3012
Viktor Duryagin
Russia GPNTriClub3
3012
Elizaveta Kabeshova
Russia GPNTriClub3
3012
Denis Gaydenkov
Russia GPNTriClub3
3012
Elena CHelnokova
Russia GPNTriClub3
3013
Aleksey Kozhevnikov
Russia GPNTriClub2
3013
Alina Shangaraeva
Russia GPNTriClub2
3013
Aleksandr Kleshchenko
Russia GPNTriClub2
3013
Anna Shteynvarg
Russia GPNTriClub2
3014
Andrey Shabalin
Russia Rosneft Triathlon Team 2
3014
Darya Klementeva
Russia Rosneft Triathlon Team 2
3014
Evgeniy Selin
Russia Rosneft Triathlon Team 2
3014
Anna Belkova
Russia Rosneft Triathlon Team 2
3015
Aleksey Bykov
Russia GPNTriClub1
3015
Olga Kharitonova
Russia GPNTriClub1
3015
Maksim Mityaev
Russia GPNTriClub1
3015
Zhanna Vetoshkina
Russia GPNTriClub1
3016
Stepan Golovachev
Russia ROSATOM II
3016
Yuliya Dubinskaya
Russia ROSATOM II
3016
Valentina Zakharova
Russia ROSATOM II
3016
Sergey Stepanov
Russia ROSATOM II
3017
Kristina ingeborg Erikssen
Russia ROSNEFT Triathlon Team 1
3017
Albert Nurutdinov
Russia ROSNEFT Triathlon Team 1
3017
Olga Leukhina
Russia ROSNEFT Triathlon Team 1
3017
Dmitriy Zhuchev
Russia ROSNEFT Triathlon Team 1
3018
Ivan Artemov
Russia ROSNEFT Triathlon Team 3
3018
Anna Gaponova
Russia ROSNEFT Triathlon Team 3
3018
Maksim Mazurin
Russia ROSNEFT Triathlon Team 3
3018
Ekaterina Cherednichenko
Russia ROSNEFT Triathlon Team 3
3020
Anastasiya Batueva
Russia I Love Triathlon Ekb Team2
3020
Vitaliy Konnov
Russia I Love Triathlon Ekb Team2
3020
Elena Mandrik
Russia I Love Triathlon Ekb Team2
3020
Dmitrii Dautov
Russia I Love Triathlon Ekb Team2
3021
Vitaliy Li
Russia LI TEAM
3021
Dmitriy Semenov
Russia LI TEAM
3021
Alina Li
Russia LI TEAM
3021
Darya Grozyan
Russia LI TEAM
3030
Diana Trubkovich
Russia 2х2=4
3030
Valeriy Pluzhnikov
Russia 2х2=4
3030
Diana Trubkovich
Russia 2х2=4
3030
Valeriy Pluzhnikov
Russia 2х2=4
3033
Stanislav Beletskiy
Russia Елена против
3033
Yuliya Yarnykh
Russia Елена против
3033
Maksim Zelenev
Russia Елена против
3033
Elena Li
Russia Елена против
3034
Natalya Semenova
Russia Dixy
3034
Yuriy Semenov
Russia Dixy
3034
Galina Cheiverikova
Russia Dixy
3034
Viktor Tatarintsev
Russia Dixy
3035
Darya Chunareva
Russia Rullez MIX
3035
Ekaterina Oleynik
Russia Rullez MIX
3035
Artem Afanasev
Russia Rullez MIX
3035
Nikita Nazarov
Russia Rullez MIX
3042
Yuriy Onishchenko
Russia Пыльные гантели/DUSTY DUMBBELS
3042
Svetlana Uvarova
Russia Пыльные гантели/DUSTY DUMBBELS
3042
Yuriy Byazin
Russia Пыльные гантели/DUSTY DUMBBELS
3042
Olga Burenkova
Russia Пыльные гантели/DUSTY DUMBBELS
3043
Semen Serikov
Russia ПЫЛЬНЫЕ ГАНТЕЛИ
3043
Irina Kovalenko
Russia ПЫЛЬНЫЕ ГАНТЕЛИ
3043
Aleksandr Nefedov
Russia ПЫЛЬНЫЕ ГАНТЕЛИ
3043
Roksolana Ishchuk
Ukraine ПЫЛЬНЫЕ ГАНТЕЛИ
3044
Sergey Mikhalev
Russia VK Triathlon #1
3044
Elena Ershova
Russia VK Triathlon #1
3044
Vasiliy Ryzhako
Russia VK Triathlon #1
3044
Elizaveta Bayakina
Russia VK Triathlon #1
3045
Aleksey Kurt
Russia VK Triathlon #2
3045
Olga Dyachenko
Russia VK Triathlon #2
3045
Artem Volodin
Russia VK Triathlon #2
3045
Natalya Shevtsova
Russia VK Triathlon #2
3047
Appolinariya Bolshakova
Russia Улитки
3047
Yuliya Denisova
Russia Улитки
3047
Denis Denisov
Russia Улитки
3047
Sergey Roganov
Russia Улитки
3048
Pavel Rudov
Russia Белая Сова
3048
Anastasiya Lavrishcheva
Russia Белая Сова
3048
Pavel Cherkasov
Russia Белая Сова
3048
Valeriya Lukina
Russia Белая Сова
3051
Yuriy Kopyov
Russia RZD TRIATHLON TEAM 1
3051
Anton Bykov
Russia RZD TRIATHLON TEAM 1
3051
Evgeniya Chanchikova
Russia RZD TRIATHLON TEAM 1
3051
Olga Osetrova
Russia RZD TRIATHLON TEAM 1
3052
Dmitriy Konovalov
Russia RZD TRIATHLON TEAM 2
3052
Mikhail Serdyukov
Russia RZD TRIATHLON TEAM 2
3052
Elena Vasyatkina
Russia RZD TRIATHLON TEAM 2
3052
Alyona Makarenko
Russia RZD TRIATHLON TEAM 2
3053
Valentina Markova
Russia Дебют
3053
Denis Podelyakin
Russia Дебют
3053
Maksim Sklyarenko
Russia Дебют
3053
Nikita Semenov
Russia Дебют
3057
Viktor Vladimirov
Russia Gazprom TT
3057
Svetlana Sloshchenko
Russia Gazprom TT
3057
Dmitriy Davydik
Belarus Gazprom TT
3057
Natalya Zhuravleva
Russia Gazprom TT
3058
Nataliya Tuchina
Russia RZD TRIATHLON TEAM 3
3058
Andrey Kharin
Russia RZD TRIATHLON TEAM 3
3058
Vladislav Volchkov
Russia RZD TRIATHLON TEAM 3
3058
Larisa Ershova
Russia RZD TRIATHLON TEAM 3
3061
Dmitriy Rostyagaev
Russia temptraining.ru
3061
Marina Sbogova
Russia temptraining.ru
3061
Nikita Khabarov
Russia temptraining.ru
3061
Nadezhda Garanina
Russia temptraining.ru
3063
Mariya Chistostupova
Russia ДУБНА
3063
Roman Chistostupov
Russia ДУБНА
3063
Aleksandr Malnev
Russia ДУБНА
3063
Irina Baryshnikova
Russia ДУБНА
3065
Shutov Maksim
Russia VSK TRIATHLON TEAM
3065
Alsu Akhmetkhanova
Russia VSK TRIATHLON TEAM
3065
Vadim Olkhovik
Russia VSK TRIATHLON TEAM
3065
Viktoriya Melsitdinova
Russia VSK TRIATHLON TEAM
3069
Daria Yashkova
Russia IRONPRIMO
3069
Dmitriy Averkin
Russia IRONPRIMO
3069
Dmitriy Ustinov
Russia IRONPRIMO
3069
Ekaterina Kalistratova
Russia IRONPRIMO
3070
Igor Svibovich
Russia Галс-Девелопмент
3070
Rodion Shumilov
Russia Галс-Девелопмент
3070
Mariya Kholodnaya
Russia Галс-Девелопмент
3070
Tatyana Kochenkova
Russia Галс-Девелопмент
3072
Arsen Mikheev
Russia RZD TRIATHLON TEAM
3072
Tatyana Mikheeva
Russia RZD TRIATHLON TEAM
3072
Mikhail Glazkov
Russia RZD TRIATHLON TEAM
3072
Mariya Kurnosova
Russia RZD TRIATHLON TEAM
Next race
IRONSTAR & XFIT INDOOR CUP MOSCOW 2024 (V этап)