IRONLADY ANAPA 2022

Bib number
Surname and name
Country
Club
Paraatlets
6040
Irina Grazhdanova
Russia
Womens
6036
Inna Abramkina
Russia Марафон в темноте
6058
Anna Ayzinbud
Russia PSG logistics
6000
Nataliya Bokovets
Russia
6049
Tatyana Bormatova
Russia
6022
Yuliya Bufalova
Russia
6048
Karolina Butkovskaya
Russia
6078
Yuliya Cherednikova
Russia
6070
Svetlana Cheremisina
Russia
6066
Mariam Cherezova
Russia
6028
Kseniya Chernenko
Russia
6051
Natalya Chiftdzhi
Russia Rullezteam
6014
Lali Chitanava
Russia
6085
Miya Chuchko
Russia Ferrum
6030
Alina Demenko
Russia
6037
Darya Denisenko
Russia LASWIMCLUB
6062
Ekaterina Eltsova
Russia
6081
Kseniya Fadeeva
Russia
6017
Anna Garbar
Russia
6002
Valeriya Gavrilenko
Russia
6065
Elena Gaynutdinova
Russia
6034
Elena Gerdzhikova
Russia
6045
Svetlana Gergert
Russia BANDAFIT
6064
Margarita Golub
Russia Proekt-technika team
6010
Mariya Gorbacheva
Russia
6072
Evgeniya Grechishnikova
Russia
6067
Ekaterina Grushkina
Russia
6073
Ekaterina Gudozhnikova
Russia
6004
Larisa Ivanova
Russia
6031
Aureliya Ivanova
Russia
6057
Kseniya Ivanova
Russia Rullezteam
6095
Anna Ivanova
Russia
6041
Aleksandra Karpenko
Russia
6075
Svetlana Khaertdinova
Russia
6042
Amilya Khamidullina
Russia
6076
Viktoriya Khamina
Russia TRIATLETA
6053
Malika Kiseleva
Russia
6060
Yuliya Kiselyova
Russia
6046
Elena Klementeva
Russia Gravity Sport
6069
Kristina Kolebanova
Russia
6063
Yuliya Kondrateva
Russia Trisystems
6084
Olga Korneenkova
Russia Ferrum
6015
Yulia Korobeinikova
Russia VeterOK SBR Club
6091
Mariya Kovalchuk
Russia TIME TO SPORT
6086
Kristina Kovaleva
Russia
6087
Liliya Krechetova
Russia
6005
Anastasiia Kupina
Russia РОСНЕФТЬ Триатлон
6006
Yuliya Kutenkova
Russia
6043
Vera Lashtaba
Russia
6007
Elona Lipskas
Russia
6079
Elena Logacheva
Russia
6025
Alla Logova
Russia
6083
Inna Mazeina
Russia
6039
Elena Miroshnichenko
Russia
6090
Ekaterina Moiseeva
Russia Лаборатория бега Runlab
6055
Olga Morozova
Russia
6008
Elena Mrochkovskaya
Russia
6024
Valeriya Nikulina
Russia
6016
Anna Palkina
Russia I LOVE SUPERSPORT
6018
Ekaterina Pantsulaya
Russia
6056
Tatyana Pikuleva
Russia
6033
Ol'ga Popovskaya
Russia I LOVE SUPERSPORT
6029
Oksana Pronina
Russia LASWIMCLUB
6038
Marina Protsepova
Russia
6012
Viktoriya Pushkina
Russia
6021
Olga Pyatkovskaya
Russia
6027
Tatyana Pystina
Russia
6001
Viktoriya Rassomagina
Russia Rosatom Triathlon Club
6050
Natalya Ravaeva
Russia
6052
Yuliya Romanenko
Russia
6054
Ekaterina Ryzhakova
Russia
6096
Liliya Sagdieva
Russia
6077
Svetlana Serdyukova
Russia
6044
Tatyana Serebryakova
Russia
6011
Dina Seredkina
Russia I LOVE SUPERSPORT
6092
Ekaterina Shcherbatyuk
Russia
6026
Darya Shubentseva
Russia
6019
Ekaterina Sidorenko
Russia
6020
Olga Sigida
Russia ABsport
6074
Kristina Simbirtseva
Russia I LOVE SUPERSPORT
6059
Olga Slugina
Russia
6088
Serafima Smirnova
Russia
6013
Alina Sobina
Russia Vostokhimvolokno Triathlon Team
6068
Vera Sosnova
Russia
6009
Anastasiya Tashchilkina
Russia
6061
Lolita Tretyakova
Russia K-FLEX SPORT TEAM
6094
Mariya Vinokurova
Russia
6093
Anastasiya Volchanskaya
Russia
6071
Yuliya Volovik
Russia
6080
Evgeniya Vorobeva
Russia
6082
Natasha Yasenkova
Russia John Deere Triathlon Team
6035
Zemfira Zelenova
Russia
6003
Evgeniya Zharova
Russia
6032
Yuliya Zhuzhneva
Russia
6089
Galina Zvereva
Russia
Next race
IRONSTAR & XFIT INDOOR CUP MOSCOW 2024 (V этап)