Home page / Results / IRONSTAR SPRINT TRIATHLON KALININGRAD 2020

IRONSTAR SPRINT TRIATHLON KALININGRAD 2020

Bib number
Surname and name
Country
Club
Paraatlets
2141
Andrey Bukov
Russia
2061
Svetlana Karama
Russia Rullezteam
2163
Sergey Makeenkov
Russia IRONSTAR
M16-24 (Mens from 16 to 24 years)
2067
Kirill Chuprov
Russia
2157
Igorevich Duplenko
Russia
2091
Vladimir Gavrin
Russia
2128
Artemiy Kustukturov
Russia Telecore Triathlon Team
2065
Ilya Maltsev
Russia
M25-29 (Mens from 25 to 29 years)
2110
Yuriy Deryabin
Russia Ferrum
2000
Artur Gordienko
Russia Rosatom Triathlon Club
2150
Pavel Gushchin
Russia AMBERMAN
2170
Gleb Kuryshko
Russia
2010
Shutov Maksim
Russia WellnessTriTeam
2025
Dmitriy Melkov
Russia S.A.Ricci Gazprombank
2154
Pavel Rubakhin
Russia #draftmehard
2149
Igor Semenovskiy
Russia Государственная Дума
2062
Anton Svirin
Russia
2156
Vladimir Vlasov
Russia I LOVE SUPERSPORT
M30-34 (Mens from 30 to 34 years)
2144
Artem Afanasev
Russia Rullezteam
2031
Sergey Alimov
Russia
2023
Petr Arsenov
Russia
2047
Aleksandr Barvinskiy
Russia 3IceAthletes
2139
Ivan Chernov
Russia HEALTH ACTIVE
2016
Pavel Egorov
Russia
2106
Nikita Gild
Russia
2117
Yuriy Ilin
Russia
2087
Sergey Kalinin
Russia Keep Moving
2151
Denis Kalinovskiy
Russia
2171
Platon Kiselev
Russia David Warden Coaching
2077
Pavel Kopytin
Russia
2101
Ivan Krestinin
Russia
2103
Ilya Kroshkin
Russia
2076
Aleksandr Kuzmin
Russia Какаманда
2015
Eugene Melnik
Russia UAE Kaliningrad
2045
Maksim Motorkin
Russia
2024
Pavel Musienko
Russia ROSNEFT Triathlon Team
2079
Evgeniy Nikandrov
Russia
2020
Dmitriy Ovchinnikov
Russia Неудержимые
2137
Valeriy Pluzhnikov
Russia z3team
2124
Sergey Sadovenko
Russia
2143
Aleksey Uchenov
Russia
2098
Artem Zavyalov
Russia КЛС "ГЕРМЕС"
M35-39 (Mens from 35 to 39 years)
2002
Eduard Alvares
Russia Casa Naturale
2089
Kuznetsov Anton
Russia
2069
Artem Balashov
Russia
2146
Aleksey Bezrukov
Russia
2134
Vasiliy Bukharev
Russia Rosatom Triathlon Club
2017
Denis Bulgakov
Russia Rullezteam
2004
Konstantin Bushuev
Russia
2142
Maksim Chekmarev
Russia
2138
Aleksey Feshchenko
Russia
2175
Anton Goncharov
Russia Rosatom Triathlon Club
2086
Dmitriy Gvozdannyy
Russia World Class
2059
Aleksey Khmelyuk
Russia
2033
Sergey Kireev
Russia Калининград
2084
Aleksey Kondakov
Russia 0
2046
Vladimir Konov
Russia Monolit365
2104
Andrey Kozlov
Russia KozlovTeam
2136
Sergey Kruglov
Russia САМиГОНЩИКИ
2028
Pavel Kurchatov
Russia
2109
Andrey Lomovtsev
Russia
2034
Takhir Minazhetdinov
Russia YULA PRO TRI SCHOOL
2092
Viacheslav Nasonov
Russia
2099
Pavel Sidorov
Russia ТЕМП
2001
Mikhail Skripnikov
Russia "Ту Таймс Ю Раша" (2XU Russia)
2140
Stanislav Tarasov
Russia
2035
Maksim Tishkin
Russia
2167
Aleksey Tsukanov
Russia Amberman
2007
Aleksandr Verkhoshinskiy
Russia SIBUR Triathlon Team
2030
Vladimir Zverev
Russia Rosatom Triathlon Club
M40-44 (Mens from 40 to 44 years)
2121
Damir Bariev
Russia Какаманда
2042
Ilya Gizatullin
Russia TopLigaClub
2112
Maksim Kazarnovskiy
Russia Rullezteam
2060
Dmitriy Khmelyuk
Russia
2122
Vitaliy Kustukturov
Russia Telecore Triathlon Team
2071
Sergey Laushkin
Russia ROSNEFT Triathlon Team
2127
Andrey Lokot
Russia RedLavaTeam
2115
Vladislav Melnik
Russia
2116
Gleb Nikitin
Russia
2097
Igor Prusakov
Russia
2155
Evgeniy Ryzhov
Russia World Class
2332
Rodion Shumilov
Russia David Warden Coaching
2132
Denis Zimin
Russia
2125
Andrey Zvezdenkov
Russia
M45-49 (Mens from 45 to 49 years)
2013
Aleksey Abramov
Russia
2158
Konstantin Bilan
Russia лично
2093
Aleksey Gavrin
Russia
2009
Svyatoslav Kastritskiy
Russia ProTrener
2108
Kirill Kravchenko
Russia
2118
Yuriy Makarskiy
Russia
2008
Vitaliy Mayorov
Russia ЯкКони
2032
Dmitriy Mayorov
Russia
M50-54 (Mens from 50 to 54 years)
2159
Andrey Mokeev
Russia
2165
Oleg Samokhvalov
Russia IRONSTAR
2094
Anton Sannikov
Russia Уралец Мастерс
M55-59 (Mens from 55 to 59 years)
2133
Nikolay Gruzdev
Russia Автомир
2014
Yuriy Protonin
Russia Rullezteam
2129
Ivan Shishkin
Russia
M60-69 (Mens from 60 to 69 years)
2169
Sergey Peresypkin
Russia Serper-kazak@mail.ru
F16-24 (Womens from 16 to 24 years)
2064
Aleksandra Doyanova
Russia Amberman
2160
Elizaveta Peshkova
Russia
2066
Marina Vashkis
Russia
2022
Viktoriya Zavyalova
Russia
F25-29 (Womens from 25 to 29 years)
2029
Polina Babaeva
Russia RedLavaTeam
2070
Aleksandra Samsonenko
Russia I LOVE SUPERSPORT
F30-34 (Womens from 30 to 34 years)
2078
Anna Barkhatova
Russia
2021
Valeriya Cherskaya
Russia
2026
Olga Dolgopolova
Russia
2164
Inna Fost
Russia
2072
Anastasiya Furman
Russia
2051
Anastasiya Ivanyuta
Russia Rosatom Triathlon Club
2168
Anastasiya Krylova
Russia
2043
Kseniya Kukushkina
Russia
2054
Valeriya Lutskaya
Russia 3IceAthletes
2080
Tatyana Mayer
Russia
2152
Ekaterina Nesterova
Russia I LOVE SUPERSPORT
2148
Olga Podberezkina
Russia
2019
Mariia Poletaeva
Russia
2161
Polina Razbitskaya
Russia Adidas Runners
2120
Marina Shlyakhtina
Russia X-fit
2145
Mariya Shorets
Russia RedLavaTeam
2040
Mariya Sushchevich
Russia I LOVE SUPERSPORT
2153
Anastasiya Tukmachyeva
Russia ЦиклON (CycleON)
2096
Elena Volokitenkova
Russia
2039
Kristina Zabolotko
Russia Rullezteam
2212
Anna Zhurkina
Russia
F35-39 (Womens from 35 to 39 years)
2027
Mariya Arlashkina
Russia
2081
Diana Balesnaya
Russia
2088
Svetlana Doronkina
Russia
2006
Ekaterina Elshina
Russia
2082
Ekaterina Gorodentseva
Ukraine
2095
Ekaterina Korotich
Russia I LOVE SUPERSPORT
2063
Elena Kulikova
Russia Rullezteam
2038
Maruska Lebedeva
Russia
2073
Inna Levchenko
Russia Rullezteam
2003
Tatyana Litavrina
Russia СК Шершень
2119
Mariya Mitrofanova
Russia
2037
Tatyana Morozova
Russia IRONZEL
2147
Yuliya Polevaya
Russia ЦиклON (CycleON)
2166
Irina Razuvaeva
Russia IRONSTAR
2162
Galina Sidorova
Russia
2131
Vladislava Vasyanina
Russia
2214
Anastasia Zhukova
Russia z3team
F40-44 (Womens from 40 to 44 years)
2075
Ekaterina Borisova
Russia
2126
Olga Goncharova
Russia
2074
Irina Matveeva
Russia
2083
Olga Perfileva
Russia
2100
Natalya Ryzhova
Russia World Class
2068
Natalya Tarnavskaya
Russia I LOVE SUPERSPORT
2041
Tatiana Yasene
Russia
2052
Tatyana Zyuzina
Russia
F45-49 (Womens from 45 to 49 years)
2107
Nataliya Frayman
Russia KozlovTeam
2090
Olga Gavrina
Russia
2036
Yana Klekovkina
Russia
2123
Lada Sosna
Russia RedLavaTeam
F50-54 (Womens from 50 to 54 years)
2130
Natalya Katrenyuk
Russia
2102
Anna Murganova
Russia
2018
Evgeniya Shergina
Russia Первый Тренер
2085
Svetlana Smirnova
Russia
F55-59 (Womens from 55 to 59 years)
2111
Svetlana Drozdovskaya
Russia Ferrum
2044
Elena Stratyeva
Russia RedLavaTeam
Next race
SWIMSTAR DOUBLE MILE 226 SOCHI 2020