Home page / Results / IRONSTAR 226 SOCHI 2020

IRONSTAR 226 SOCHI 2020

Bib number
Surname and name
Country
Club
M18-24 (Mens from 18 to 24 years)
2360
Aleksandr Alekseev
Russia
2202
Sergey Frantsev
Russia M226
2171
Artem Ignatenko
Russia
2159
Dmitriy Krivonosov
Russia StarCity
2354
Maksim Merkulov
Russia Crocus Fitness
2011
Vasiliy Romanov
Russia
2367
Semyon Samoylov
Russia STR (SiberiaTriRacing)
M25-29 (Mens from 25 to 29 years)
2219
Andrey Agibalov
Russia
2477
Konstantin Akhidov
Russia Triathlon Team Perm
2209
Maksim Buyvalo
Russia ЦиклON (CycleON)
2262
Kirill Bykov
Russia УМКА
2043
Aleksandr Demenko
Russia
2488
Ilya Ivanov
Russia
2107
Stepan Ivanov
Russia ЦиклON (CycleON)
2346
Georgiy Kaurov
Russia Iron Angel
2558
Vitaliy Kazakov
Russia
2052
Dmitriy Khabibullin
Russia Max Pace
2085
Aleksandr Khalamanov
Russia SBR88 Ironman Team
2014
Daniil Lebedev
Russia 0
2051
Timofey Losev
Russia
2174
Evgeniy Maksimovskiy
Russia
2077
Nikita Mamaev
Russia
2473
Andrey Mayorov
Russia
2583
Nikolay Mikhaylov
Russia World Class
2261
Egor Naumov
Russia World Class
2484
Ilya Ovchinnikov
Russia David Warden Coaching
2525
Artyom Paletskiy
Russia I LOVE SUPERSPORT
2124
Georgiy Pavlenko
Russia Triathlon Rostov
2106
Stanislav Peresypko
Russia
2181
Nikolay Plotitsin
Russia Tritopia
2575
Nikolay Pyzhov
Russia Pyzhov team
2068
Dmitriy Romanov
Russia НеБудьКакГриша
2509
Anton Safonov
Russia
2213
Aleksandr Sbitnev
Russia
2256
Igor Semenovskiy
Russia Государственная Дума
2064
Evgeniy Shenderov
Russia HEALTH ACTIVE
2419
Aleksey Sokolovskiy
Russia 24ERP
2054
Ilya Spirin
Russia КТ Южный
2578
Danila Syrovarov
Russia
2527
Anton Tkachenko
Russia
2243
Maksim Torshin
Russia AlexOutdoor
2226
Mikhail Umnov
Russia
2240
Magomed sultan Zakavov
Russia IRONSTAR
2157
Matvey Zhitenev
Russia Decathlon Triathlon Team
2083
Danil Zittser
Russia
M30-34 (Mens from 30 to 34 years)
2584
Artem Afanasev
Russia Rullezteam
2379
Denis Agafonov
Russia
2010
Rinat akhmadeev Akhmadeev
Russia 0
2195
Stepan Akulich
Russia I LOVE SUPERSPORT
2088
Aleksandr Badaev
Russia Za Sport Triathlon Club
2001
Fedor Balabanov
Russia
2422
Artyom Banshchikov
Russia Бизнес Молодость
2458
Pavel Baranov
Russia
2447
Leonid Belokopytov
Russia TRIATHLON VRN CLUB
2518
Dmitriy Belskiy
Russia Тольятти-триатлон
2361
Ilya Bubenkov
Russia ROSNEFT Triathlon Team
2412
Sergey Butkarev
Russia ТЕМП
2009
Dmitriy Buylov
Russia ROSNEFT Triathlon Team
2278
Georgiy Cherepanov
Russia Какаманда
2471
Yuriy Chizhkov
Russia УМКА
2310
Aleksey Chudakov
Russia Kolyasnikov team
2164
Ivan Chugunov
Russia СК Вороново
2323
Petr Danilov
Russia
2490
Dmitriy Demchuk
Russia
2305
Maksim Dragunov
Russia STR (SiberiaTriRacing)
2507
Roman Efimov
Russia TITAN
2413
Artyom Elizarov
Russia Первый Тренер
2032
Sergey Evenko
Russia Run Studio
2358
Oleg Fadeev
Russia
2333
Stepan Fyodorov
Russia
2104
Maksim Geraskin
Russia CrossTravel
2134
Dmitriy Glazkov
Russia
2235
Aleksandr Golikov
Russia
2229
Ilya Goncharenko
Russia ТЕМП
2091
Artem Gordyukhin
Russia
2257
Valeriy Goryukhanov
Russia
2491
Maksim Grebenchuk
Belarus
2268
Nikita Grigorev
Belarus uTribe triathlon club
2129
Konstantin Grigorev
Russia
2131
Dmitriy Gudkov
Russia
2342
Sergey Gutov
Russia
2337
Hayk Harutyunyan
Armenia I LOVE SUPERSPORT
2511
Vladimir Ilin
Russia Зубры team
2236
Aleksandr Ilin
Russia
2565
Kosov Ilya
Russia SportClub.24/WorldClass
2376
Vasiliy Ivanov
Russia JusTTri
2252
Andrey Karabanov
Russia Severstal triathlon team
2125
Viktor Keller
Russia Бегом по жизни
2167
Eduard Khalimullin
Russia Team of Tatarstan
2441
Aleksey Khramov
Russia SBR88 Ironman Team
2123
Mikhail Khripunov
Russia #бегвопреки
2506
Sergey Khromov
Russia
2479
Mikhail Kirsanov
Russia never_stop2win
2452
Vyacheslav Knyazev
Russia
2330
Andrey Kolygin
Russia RUN-35
2501
Oleg Kopenko
Russia ZNAK RUN
2380
Pavel Kopytin
Russia
2086
Aleksandr Kornilov
Russia
2327
Alexey Kupreev
Belarus TriStyle
2196
Dmitriy Kurlykin
Russia МЧС
2049
Vitaliy Kuvylyov
Russia
2059
Aleksandr Kuzmin
Russia КА КАМАНДА
2502
Dmitriy Lagutenko
Russia
2193
Aleksandr Lukin
Russia
2533
Andrey Lyatskiy
Russia LYATSKIYTEAM
2497
Gadzhi Magomedov
Russia LYATSKIYTEAM
2115
Dmitriy Maltsev
Russia The Rubicon
2097
Artyom Martovskiy
Russia !ВОДНЫЙ РЕШАЕТ!
2182
Sergey Maskov
Russia #RunAndBite
2260
Dmitriy Matveev
Russia David Warden Coaching
2135
Ilya Medvedev
Russia
2499
Artur Mekhonoshin
Russia
2311
Albert Mellin
Russia World Class
2541
Dmitriy Merzlikin
Russia LYATSKIYTEAM
2290
Nikolay Mikhaltsov
Russia Training System
2002
Aleksey Mikhaylov
Russia mas.inc
2111
Sergey Morozov
Russia The Rubicon
2089
Pavel Musienko
Russia ROSNEFT Triathlon Team
2335
Aleksandr Myasnikov
Russia TRIATLETA
2207
Aleksey Myasnikov
Russia СК Шершень
2307
Sergey Nabeev
Russia
2517
Grigoriy Navrotskiy
Russia David Warden Coaching
2022
Pavel Nemov
Russia Бойцы Вунсела
2549
Aleksandr Nikitin
Russia
2428
Evgeniy Nikitin
Russia JusTTri
2062
Leshka Novikov
Russia КЛС "ГЕРМЕС"
2485
Anton Novitskiy
Russia Goldovski TA
2132
Andrey Novoseltsev
Russia
2340
Evgeniy Obraztsov
Russia
2385
Vasiliy Odintsov
Russia
2082
Aleksandr Osin
Russia
2554
Aleksandr Panzhinskiy
Russia
2398
Andrey Popov
Russia
2465
Yakov Povyshev
Russia
2405
Mikhail Rodnenkov
Russia
2253
Evgeniy Rodnyanskiy
Russia ТЕМП
2500
Anton Ryabchikov
Russia SBR88 Ironman Team
2390
Ivan Ryabov
Russia ЦиклON (CycleON)
2438
Andrey Safronov
Russia
2457
Kirill Serogodskiy
Russia World Class
2318
Ivan Shapko
Russia
2212
Pavel Shelestov
Russia
2144
Ilya Sheverdov
Russia
2216
Evgeniy Shitov
Russia
2401
Anatoliy Shuvakhin
Russia I LOVE SUPERSPORT
2534
Dmitriy Smetkin
Russia
2255
Dmitry Sobolev
Russia RedLavaTeam
2037
Vladislav Stratakis
Russia Magenta
2569
Nikita Strizhov
Russia Триатлон-НН
2417
Ilua Sudakov
Russia SudakovTeam
2005
Sergey Suverin
Russia
2008
Konstantin Sychov
Russia @Fatin_ru
2315
Boris Teterevlyov
Russia
2071
Aleksandr Teterin
Russia
2127
Vladimir Trapashko
Russia
2285
Denis Trofimov
Russia
2375
Igor Trostnikov
Russia David Warden Coaching
2589
Roman Trubetskoy
Russia Adidas Runners
2121
Maksim Tsybulskiy
Russia
2444
Anton Tumin
Russia BrenTriTeam
2320
Maksim Tushkov
Russia
2099
Vadim Utkin
Russia
2237
Yuriy Valikov
Russia Sberbank Triathlon Team
2078
Grigoriy Veslopolov
Russia НеБудьКакГриша
2137
Ivan Volokitenkov
Russia
2191
Aleksandr Vorotilin
Russia IronSber Moscow
2098
Aleksey Vostrikov
Russia TRIATLETA
2198
Yurka Vovk
Kenya
2364
Sergey Yakimov
Russia Mail.Ru Group
2007
Mikhail Yatsenko
Russia
2222
Yuriy Yurchenko
Belarus
2050
Aleksey Zabegalov
Russia
2366
Valentin Zasypkin
Russia TRAINING SYSTEM
2017
Aleksandr Zavgorodniy
Russia
M35-39 (Mens from 35 to 39 years)
2205
Maksim Abramov
Russia
2194
Pavel Agafonov
Russia Какаманда
2369
Buistov Aleksandr
Russia I LOVE SUPERSPORT
2291
Pasha Alekseev
Russia Training System
2169
Aleksandr Alekseev
Russia
2292
Dmitriy Anikin
Russia Training System
2217
Ivan Arkhipov
Russia TRIATLETA
2185
Pavel Astakhov
Russia
2368
Sergey Bakanovas
Russia ЦиклON (CycleON)
2249
Sergey Balabin
Russia
2567
Ivan Barsukov
Russia Дудергофские медведи
2200
Mikhail Belyaev
Russia
2496
Anton Bereznyak
Russia Sberbank Triathlon Team
2270
Vladimir Bobylev
Russia
2463
Aleksandr Bogdanov
Russia SBR88 Ironman Team
2590
Pavel Borisov
Russia Sankt-Peterbyrg
2576
Armen Brsoyan
Russia лично
2402
Ivan Bukin
Russia
2154
Andrey Chub
Russia
2118
Anton Danilochkin
Russia
2190
Salavat Davletberdin
Russia ROSNEFT Triathlon Team
2239
Akhmedula Dibirov
Russia
2377
Ilya Dmitryuk
Russia ТЕМП
2350
Galsan Dugarov
Russia LYATSKIYTEAM
2356
Petr Egorov
Russia
2272
Artem Eremenko
Russia
2395
Roman Evgrafov
Russia САМиГОНЩИКИ
2326
Ivan Fost
Russia ЦиклON (CycleON)
2329
Aleksandr Fyodorov
Russia AlexOutdoor
2372
Dmitry Galaktionov
Russia Rullezteam
2072
Stanislav Galkin
Russia
2562
Kirill Garmatnyy
Russia Атлант
2225
Nikolay Gavrilov
Russia Sberbank Triathlon Team
2406
Dmitriy Gorbachev
Russia
2416
Andrey Gordienko
Russia
2136
Pavel Gorelkin
Russia
2383
Dmitriy Gostev
Russia ТЕМП
2297
Aleksandr Grigorev
Russia BODRYE
2192
Aleksey Grishkin
Russia TopLigaClub
2284
Davit Harutyunyan
Armenia
2301
Rauf Idrisov
Russia
2018
Aleksandr Ilin
Russia
2585
Alexander Isaev
Russia
2425
Shamil Ismailov
Russia SBR88 Ironman Team
2140
Artem Istratov
Russia
2538
Aleksandr Ivannikov
Russia NO LIMITS
2397
Denis Ivanov
Russia Severstal Triathlon Team
2214
Evgeniy Ivanov
Russia Dobrolegteam
2306
Artem Ivanov
Russia altai3race
2061
Maksim Kachaev
Russia ROSNEFT Triathlon Team
2103
Aleksandr Karchava
Russia
2254
Sergey Kasatkin
Russia Спортторгбаза
2325
Sergey Khodykin
Russia RedLavaTeam
2151
Denis Kirillov
Russia ТЕМП
2201
Alexey Kokorev
Russia Ступинский клуб любителей бега.
2269
Sergey Kolesnikov
Russia
2573
Dmitriy Konodo
Russia ТРИАТЛЕТ
2156
Pavel Korchagin
Russia
2403
Maksim Korobko
Russia
2540
Mikhail Kovalchuk
Russia Saint-Tri
2087
Oleg Kovalevskiy
Russia
2143
Roman Kravcheko
Russia
2189
Vladimir Kravchuk
Russia Железный Крым
2431
Dmitriy Krivonosov
Russia ТЕМП
2528
Roman Krymovskiy
Russia Драйв-Клуб
2110
Dmitriy Kunikhin
Russia I LOVE SUPERSPORT
2147
Stanislav Leontev
Russia
2440
Maksim Litavrin
Russia
2141
Alexander Lukiyanov
Russia
2586
Aleksandr Maksimenko
Russia TopLigaClub
2281
Konstantin Malikov
Russia I LOVE SUPERSPORT
2279
Yuriy Mandrikov
Russia SBR Orenburg
2394
Nikolay Marchenko
Russia Ferrum
2336
Samvel Margaryan
Armenia TriClub Yerevan
2331
Dmitriy Marinkevich
Russia
2242
Aleksey Martynov
Russia
2173
Igor Matey
Russia
2328
Sergey Medvedev
Russia
2041
Vladimir Medvedkin
Russia ЦиклON (CycleON)
2300
Andrey Melnik
Russia
2293
Dmitriy Milushev
Russia
2029
Nikita Morozov
Russia
2203
Aleksey Moshkin
Russia ГАЗПРОМПЕРЕРАБОТКА
2464
Pavel Moskvin
Russia
2280
Nikolay Mrochkovskiy
Russia
2355
Sergey Murzilin
Russia
2047
Vyacheslav Nazarenko
Russia
2319
Artem Nazarov
Russia
2012
Ilyas Nazipov
Russia
2448
Viktor Nechaev
Russia Бизнес Молодость
2544
Aleksey Norkin
Russia TopLigaClub
2494
Igor Nosov
Russia
2045
Andrey Ovchinnikov
Russia SIBUR TRIATHLON TEAM
2363
Andrey Ovodkov
Russia Stamina
2560
Aleksey Pankratov
Russia ТРИАТЛЕТ
2349
Sergey Pavlyuchenko
Russia Синяя собака
2426
Roman Pisarenko
Russia Sberbank Triathlon Team
2322
Kirill Pivovarov
Russia STR (SiberiaTriRacing)
2535
Anton Plekhanov
Russia MindfulTri
2407
Igor Pogorelov
Russia
2418
Artem Popov
Russia Goldovski TA
2386
Denis Potapov
Russia bRUSnika RBT
2531
Artem Prilepov
Russia
2396
Dmitriy Pyatkov
Russia
2568
Dmitriy Pyrev
Russia I LOVE SUPERSPORT
2550
Konstantin Repin
Russia
2093
Aleksandr Satin
Russia Ставрополис
2566
Sergey Semendyaev
Russia
2526
Anton Semenov
Russia
2449
Konstantin Serzhan
Russia
2467
Dmitriy Shcherbo
Russia SBR88 Ironman Team
2332
Oleg Shestakov
Russia Max Pace
2079
Yuriy Sheverdov
Russia
2035
Ivan Shirshov
Russia
2476
Anton Shvetsov
Russia
2420
Mikhail Sidorov
Russia
2211
Dmitriy Sirenko
Russia Мирный Атом
2347
Sergey Slipukhov
Russia Dobrolegteam
2343
Denis Smirnov
Russia
2248
Pavel Smirnov
Russia
2391
Sergey Sorokin
Russia ТЕМП
2126
Sergey Stavenko
Russia
2415
Roman Stepashkin
Russia Sberbank Triathlon Team
2572
Evgeniy Stepovik
Russia ТЕМП
2436
Ilya Sushin
Russia
2437
Aleksandr Syroezhko
Russia TRIATLETA
2445
Nikolay Syrovarov
Russia
2288
Dmitry Tikhanov
Russia Training system
2162
Evgeniy Tikhonenkov
Russia
2296
Oleg Titov
Russia I LOVE SUPERSPORT
2251
Leonid Toropov
Russia
2066
Vladimir Traktin
Russia
2352
Aleksey Tsukanov
Russia Amberman
2105
Mikhail Tsygankov
Russia TRIATLETA
2359
Andrey Tumanov
Russia RedLavaTeam
2303
Valeriy Turbaba
Russia S-Team
2408
Andrey Usachenko
Russia Новосибирск-марафон
2454
Roman Utkin
Russia
2208
Evgeniy Valiev
Russia NeverStop
2058
Andrey Veselov
Russia ТЕМП
2215
Valeriy Vizer
Russia
2258
Aleksandr Volchuk
Russia
2495
Aleksandr Volkov
Russia SBR88 Ironman Team
2004
Kirill Volkov
Russia Coach Tatjana Team
2508
Anton Vydrov
Russia Tritopia
2537
Evgeniy Yabluchanskiy
Russia
2574
Aleksey Yakovenko
Russia LevelUpSportClub
2178
Fyodor Yarmolich
Russia Фёдор
2392
Sergey Yashchuk
Russia Severstal Triathlon Team
2404
Aleksandr Yurkevich
Russia
2451
Yuriy Zakharov
Russia ROSNEFT Triathlon Team
2519
Vladimir Zauzolkov
Russia Swimbikerunorenburg
2430
Ivan Zaykov
Russia
2247
Roman Zaytsev
Russia TriLife
2478
Aleksandr Zaytsev
Russia
2579
Avedik Zebelyan
Russia David Warden Coaching
2179
Evgeniy Zhiganov
Russia -ДИКИЕ ЛОСИ-
2498
Grigoriy Zhuravlev
Belarus Tristyle
2112
Danil Ziyatdinov
Russia
2033
Anton Zuev
Russia
2003
Aleksey Zyubenko
Russia
M40-44 (Mens from 40 to 44 years)
2564
Kirill Ageev
Russia
2443
Rustam Amirov
Russia
2245
Igor Ananev
Russia SSB TriTeaM
2069
Aleksey Antonyuk
Russia
2410
Maksim Antosik
Russia Supersport
2221
Oleg Aristov
Russia LUKOIL TRIATHLON TEAM
2555
Georgiy Azarin
Russia
2570
Evgeniy Bakhirev
Russia I LOVE SUPERSPORT
2238
Vitaliy Bakurin
Belarus
2434
Maxim Bayanov
Russia TriLife
2040
Kennet Bergqvist
Sweden
2038
Vadim Bondar
Russia Клиника Фэнтези
2206
Denis Borisov
Russia
2150
Aleksandr Bratchev
Russia
2283
Aleksandr Chirgun
Russia ROSNEFT Triathlon Team
2197
Andrey Danilenko
Russia MPowertriatlon
2180
Aleksandr Demenkov
Russia
2324
Roman Dementev
Russia
2275
Roman Dokuchaev
Russia LYATSKIYTEAM
2523
Andrey Dombit
Russia Железная команда
2114
Dmitriy Durkin
Russia
2232
Mikhail Glazkov
Russia
2321
Lavrentiy Gomzin
Russia
2057
Sergey Gorelenkov
Russia Сборная СССР
2199
Yuriy Grushin
Russia vologdaavtogid@yandex.ru
2142
Aleksandr Gusev
Russia Декатлон-Тольятти
2552
Mikhail Ivanov
Russia Федерация триатлона Новгородской области
2317
Evgeniy Kartavykh
Russia Training System
2231
Aleksey Kasatkin
Russia S-Team
2074
Vitaliy Kazakov
Russia PORTALLE
2459
Evgeniy Kazakov
Russia
2233
Aleksey Khimchenko
Russia
2429
Daniil Khorkov
Russia
2547
Yuriy Korchyomkin
Russia Swiftman
2218
Aleksandr Korkhov
Belarus
2503
Igor Korobeynikov
Russia TopLigaClub
2273
Aleksandr Korobkin
Russia
2400
Maksim Kosyakov
Belarus Tristyle
2381
Alexander Kryuchkov
Russia
2423
Vitaliy Kubasov
Russia
2516
Andrey Kuranosov
Russia
2116
Evgeniy Kuznetsov
Russia World Class
2163
Andrey Lazarev
Russia
2504
Denis Lekomtsev
Russia динамо
2223
Aleksey Litsov
Russia ТЕМП
2160
Nikita Lyubitsev
Russia
2013
Roman Merzlikin
Russia ТЕМП
2100
Mikhail Moroz
Russia I LOVE SUPERSPORT
2433
Timur Mukhamadeev
Kazakhstan
2510
Denis Muravykh
Russia ЦиклON (CycleON)
2289
Aleksandr Nesgovorov
Russia Training System
2475
Aleksey Nikolaev
Russia
2277
Andrey Nikolaev
Russia Max Pace
2409
Drugin Nikolay
Russia
2487
Yuriy Nosulenko
Russia RedLavaTeam
2378
Artur Ocheretnyy
Russia SBR88 Ironman Team
2393
Sergey Odentsov
Russia Severstal team
2482
Sergey Odnosteblets
Russia TopLigaClub
2888
Victor Osokin
Russia Saint-Tri
2536
Sergey Pavlovskiy
Russia LUKOIL TRIATHLON TEAM
2067
Aleksandr Petruk
Russia НеБудьКакГриша
2015
Vasiliy Petukhov
Russia Sberbank Triathlon Team
2287
Artem Plaksin
Russia LUKOIL TRIATHLON TEAM
2384
Leonid Ponomarev
Russia ТРИАТЛЕТ
2119
Nikita Prostov
Russia
2241
Andrey Pushkarev
Russia ТЕМП
2357
Shyngys Riakhanov
Kazakhstan
2505
Roman Romanov
Russia
2265
Pavel Semenyuk
Russia
2345
Dmitriy Serkov
Russia
2466
Andrey Sherstobitov
Russia
2308
Aleksey Shloyda
Russia Space Marathon
2371
Konstantin Skulskiy
Russia TRIATLETA
2188
Vladimir Smirnov
Russia
2481
Anton Strakhov
Russia Альфа Битца
2073
Aleksey Tereshchenkov
Russia
2295
Aleksandr Topchubaev
Russia
2530
Anton Trifonov
Russia
2030
Denis Tsygankov
Russia
2389
Eduard Tulisov
Russia Федерация триатлона Тверской области
2145
Anton Tychkin
Russia Carbobubl Team
2177
Boris Vasilev
Russia
2128
Aleksandr Vinogradov
Kenya
2025
Dushkin Vyacheslav
Russia НОБ
2365
Sergey Yakovlev
Russia Sculptors
2042
Aleksandr Zakharov
Russia
2228
Zakhar Zaychenko
Russia
2353
Aleksey Zhdanov
Russia
2348
Ivan Zhislin
Russia ТЕМП
2455
Ivan Zhukov
Russia
2016
Ilya Zolin
Russia ТЕМП
M45-49 (Mens from 45 to 49 years)
2424
Viktor Argunov
Russia ТЕМП
2514
Yuriy Bazilevskiy
Russia ТЕМП
2472
Igor Berezovskiy
Russia
2439
Konstantin Bugreev
Russia David Warden Coaching
2133
Aleksey Burykin
Russia
2000
Evgeniy Bykov
Russia Экспресс Трэвал ТУР
2489
Oleg Dobrolyubov
Russia DobrolegTeam
2096
Andrey Ershov
Russia
2532
Dmitriy Ershov
Russia SVCoaching
2274
Maksim Fedorov
Russia
2557
Sergey Golovin
Russia
2312
Oleg Gorbuntsov
Russia TRIGOR
2294
Roman Goryainov
Russia
2313
Dmitriy Gostyaev
Russia LYATSKIYTEAM
2286
Dmitriy Grigorev
Russia
2026
Vyacheslav Ivanov
Russia
2483
Aleksey Kirillov
Russia
2234
Fedor Kolupaev
Russia World Class
2529
Oleg Koposov
Russia Shershen
2244
Andrey Kuzenkov
Russia
2155
Dmitriy Kuzkin
Russia Rastrygin`s team
2122
Aleksandr Kuzmichenko
Russia Real Team
2468
Yuriy Larionov
Russia
2266
Aleksandr Lazarev
Russia
2539
Mikhail Lebedev
Russia LYATSKIYTEAM
2170
Aleksandr Makarov
Russia Нет
2149
Vladimir Mashentsev
Russia TriLife
2028
Mikhail Medvedev
Russia
2561
Petr Mekhonoshin
Russia World Class Lite
2120
Mikhail Melnikov
Russia DOME.SU
2027
Andrey Mironov
Russia TriLife
2020
Aleksey Mosin
Russia Profittri
2021
Aleksandr Mutokhlyaev
Russia КЛЭБ, Авега
2587
Dmitry Nazarov
Russia Rullezteam
2370
Aleksey Nevorotov
Russia
2227
Sergey Nikonov
Russia Первый Тренер
2411
Roman Nizhankovskiy
Russia World Class
2183
Aleksandr Obvintsev
Russia
2461
Vladislav Onishchenko
Russia David Warden Coaching
2559
Maksim Orlov
Russia
2351
Denis Rubbo
Russia АЛЬБАКОР
2344
Roman Rusakov
Russia Saint-Tri
2382
Dmitriy Russkin
Russia RedLavaTeam
2446
Svyatoslav Semenkov
Russia
2414
Vyacheslav Smirnov
Russia
2090
Gennadiy Sokolov
Russia
2316
Vladimir Soldatov
Russia
2092
Yuriy Stepanov
Russia YULA TEAM
2019
Dmitriy Sukhachev
Russia
2577
Dmitriy Tolkachev
Belarus
2102
Konstantin Tselikov
Russia
2175
Aleksandr Turgunbaev
Russia
2374
Aleksandr Vasilev
Russia Триатлета
2055
Anton Volkov
Russia JusTTri
2139
Oleg Yurovskiy
Russia КМЖ Полиатлон
M50-54 (Mens from 50 to 54 years)
2521
Yuriy Belov
Russia ПАО "Газпром"
2044
Konstantin Borozdin
Russia
2435
Ilya Brenayzen
Russia BrenTriTeam
2271
Aleksandr Chayka
Russia Rullezteam
2023
Vladislav Cherchenko
Russia
2081
Valeriy Fazlutdinov
Russia
2056
Aleksandr Firsanov
Russia
2338
Vladislav Golokhvastov
Russia SmartWineShop
2172
Andrej Gurkov
Russia
2304
Ayrat Karimov
Russia
2450
Oleg Krivoguzov
Russia Школа ЦВС
2456
Oleg Mishchenko
Russia World Class
2065
Sergey Mosin
Russia союз медиков
2470
Ilya Nikolaev
Russia Tri_Поросенка
2031
Dmitriy Pashchenko
Russia ProCat
2034
Oleg Pikalov
Russia Триатлон-центр 3D
2246
Mikhail Pirozhkov
Russia LYATSKIYTEAM
2264
Boris Pushkin
Russia ЦиклON (CycleON)
2362
Valeriy Romanov
Russia Компания ЕВРОЗАПЧАСТИ
2053
Oleg Rybkin
Russia ТЕМП
2571
Andrey Ryzhkov
Russia
2460
Boris Sargin
Russia World Class
2469
Vladimir Shcherbakov
Russia Tri_Поросенка
2480
Vadim Sorokin
Russia World Class
2373
Oleg Zhmaev
Russia ТЕМП
2204
Aleksey Zhuravlev
Russia IronCrane
M55-59 (Mens from 55 to 59 years)
2556
Andrian Erema
Russia Balance training center
2524
Valeriy Khudokormov
Russia
2493
Yury Osipenko
Russia ТЕМП
2230
Vyacheslav Sharapov
Russia клуб бокса Гайва, клуб Nutrilite
2432
Andrey Sokolov
Russia TriLife
2060
Oleg Sorokin
Russia ТЕМП
2166
Valerii Tingaev
Russia
2522
Andrey Yankin
Russia ТЕМП
2546
Oleg Yurpalov
Russia Бодрые
M60-69 (Mens from 60 to 69 years)
2298
Viktor Chelovechkin
Russia
2421
Oleg Dulebenets
Russia
2161
Nikolay Gerasimov
Russia САМиГОНЩИКИ
2520
Konstantin Shkurkin
Russia
2063
Sergey Zykov
Belarus Minsk
F25-29 (Womens from 25 to 29 years)
2148
Anastasiya Bolshova
Russia CrossFit Black Squirrel
2184
Lyubov Grechikhina
Russia
2581
Anna Maksimova
Belarus Tristyle
2006
Nina Shchemelyova
Russia
F30-34 (Womens from 30 to 34 years)
2548
Marina Abildaeva
Russia STR (SiberiaTriRacing)
2515
Darya Bessonova
Russia ROSNEFT Triathlon Team
2048
Marina Efimovich
Russia
2113
Mariya Gosteva
Russia LYATSKIYTEAM
2580
Alena Kantaeva
Russia
2094
Nadezhda Levchenkova
Russia TriathlonSmolensk
2512
Ekaterina Pikhtina
Russia Hornet_team
2168
Natalya Vyuginova
Russia
F35-39 (Womens from 35 to 39 years)
2070
Yuliya Antipina
Russia
2513
Yuliya Belousova
Russia LYATSKIYTEAM
2130
Tanya Efremova
Russia Sever Crossfit
2339
Anastasiya Eleskina
Russia Training System
2442
Yuliya Kolegova
Russia
2700
Ekaterina Kostitsyna
Russia I LOVE SUPERSPORT
2474
Anna Lazareva
Russia I one team
2582
Svetlana Matvienko
Russia
2545
Yuliya Osipova
Russia
2276
Yuliya Ovodkova
Russia STAMINA
2543
Olga Sosik
Russia AlexOutdoor
2187
Alyona Timoshenko
Belarus uTribe triathlon club
F40-44 (Womens from 40 to 44 years)
2095
Nadezhda Anfimova
Russia ТЕМП
2588
Natalia Ciftci
Russia Rullezteam
2399
Inna Egorova
Russia MPower Triathlon Team
2563
Mariya Tertichnaya
Russia Team of Tatarstan
2165
Svetlana Vlasenko
Russia
F45-49 (Womens from 45 to 49 years)
2302
Irina Ivanova
Russia 0
2176
Valentina Kukrus
Russia SBR88 Ironman Team
2101
Aleksandra Semenovskaya
Russia
2492
Nadezhda Zherebtsova
Russia I LOVE SUPERSPORT
Next race
IRONSTAR & WORLD CLASS INDOOR 19.12.2020