IRONSTAR OLYMPIC KAZAN 2021 TIMERMAN CUP

Bib number
Surname and name
Country
Club
Elite. Men
2105
Artem Afanasev Elite
Russia Rullezteam
2002
Nikolay Badeykin Elite
Russia САМиГОНЩИКИ
2387
Yuriy Bazilevskiy Elite
Russia ТЕМП
2109
Andrey Bukov Elite
Russia ГАУ СО «ЦСПССКСО»
2132
Ilya Davletov Elite
Russia ТРИАТЛЕТ
2545
Ilya Emelyanov Elite
Russia Cycleon
2187
Aleksandr Gorunov Elite
Russia
2169
Evgenii Khabarov Elite
Russia ТЕМП
2226
Dmitriy Khabibullin Elite
Russia Max Pace
2473
Aleksey Klenin Elite
Russia
2507
Artem Kovalev Elite
Russia Training System
2324
Ivan Krestinin Elite
Russia EXPO
2050
Sergey Kruglov Elite
Russia САМиГОНЩИКИ
2355
Pavel Lebedev Elite
Russia ЦиклON (CycleON)
2225
Dmitriy Lobanov Elite
Russia Sport Project
2059
Sergey Maramokhin Elite
Russia ABST
2043
Aleksandr Marushko Elite
Russia САМиГОНЩИКИ
2222
Viktor Maslov Elite
Russia GORKY SQUASH
2008
Mikhail Melnikov Elite
Russia TIME TO SPORT
2048
Sergey Mishanin Elite
Russia tri59
2520
Dior Muminov Elite
Russia
2301
Anton Nefedov Elite
Russia
2163
Sergey Novikov Elite
Russia САМиГОНЩИКИ
2352
Andrey Osenov Elite
Russia ТЕМП
2007
Aleksey Pavlov Elite
Russia 1HUSTLE.RU
2010
Aleksandr Petukhov Elite
Russia РегионАгроСервис
2183
Vasiliy Romanov Elite
Russia
2492
Evgeniy Rulevskiy Elite
Russia Rullezteam
2221
Andrey Ryzhkov Elite
Russia
2495
Artem Shestov Elite
Russia ТЕМП
2075
Ivan Solodov Elite
Russia
2224
Gerashchenko Valeriy Elite
Russia IMpulse
2081
Kirill Volkov Elite
Russia Rullez Team
2162
Yuriy Vovk Elite
Russia
2364
Valentin Zasypkin Elite
Russia Training System
Elite. Women
2369
Anastasiya Arshinova Elite
Russia Ferrum
2053
Sofiya Bashirova Elite
Russia -
2485
Yulya Bondarchuk Elite
Russia
2129
Natalya Chiftdzhi Elite
Russia Rullezteam
2462
Kristina Evgrafova Elite
Russia
2142
Yuliya Klenina Elite
Russia
2431
Olga Kondrateva Elite
Russia Rosatom Triathlon Club
2357
Elizaveta Kovaleva Elite
Russia SL Team
2006
Olga Lyutova Elite
Russia СпортПодряд
2464
Aleksandra Magomedova Elite
Russia
2021
Evgeniya Miller Elite
Russia
2458
Ekaterina Nebolsina Elite
Russia BRU_Sport
2157
Natalya Nikolaeva Elite
Russia Ferrum
2039
Yuliya Petrogradskaya Elite
Russia
2181
Tatyana Pospelova Elite
Russia Rullezteam
2487
Anna Pudova Elite
Russia Rosatom Triathlon Club
2382
Elena Raketskaya Elite
Russia TRITIME
2426
Anna Rulevskaya Elite
Russia
2186
Darya Saveleva Elite
Russia Высшая Лига Клуб
2471
Viktoriya Tokareva Elite
Russia
2479
Diana Trubkovich Elite
Russia TIME TO SPORT
2440
Inna Tsyganok tutukina Elite
Russia RedLavaTeam
2427
Anastasiya Vasileva Elite
Russia ASICS
2284
Irina Yurevtseva Elite
Russia
Paraatlets
2295
Aleksandr Ivanov
Russia
2074
Svetlana Karama
Russia Rullez Team
M16-24 (Mens from 16 to 24 years)
2272
Dmitriy Aleksandrov
Russia
2381
Evgeniy Alferov
Russia
2411
Ruslan Azizov
Russia
2083
Aybulat Ikhsanov
Russia
2013
Aleksey Kovalchuk
Russia Saint-Tri
2131
Nikita Kulakov
Russia
2185
Maksim Kun
Russia
2329
Evgeniy Oshchepkov
Russia
2302
Stepan Prozorov
Russia
2525
Daniil Skoromnov
Russia I LOVE SUPERSPORT
M25-29 (Mens from 25 to 29 years)
2108
Dmitriy Barkov
Russia ГЕРОИ
2380
Mikhail Belyandinov
Russia
2011
David Bit-murat
Russia #NeverGiveUp
2343
Evgeniy Chechetkin
Russia ЦиклON (CycleON)
2255
Radner Cherevko
Russia Triathlon Studio
2498
Dmitriy Frolov
Russia
2353
Anton Kazennov
Russia Триатлон-НН
2480
Dmitriy Kharitonov
Russia
2460
Pavel Khorpyakov
Russia
2027
Dmitriy Kochevanov
Russia Team of Tatarstan
2038
Pavel Krapivko
Russia TIME TO SPORT
2521
Viktor Leontev
Russia
2135
Artyom Lozhkin
Russia FIZCLUB
2028
Maksim Lyubavskiy
Russia Sosnovka
2461
Evgeniy Malkin
Russia
2249
Ivan Maslov
Russia GPNTriClub
2488
Anton Skalkin
Russia TIMERMAN
2125
Roman Smolkin
Russia
2103
Danila Syrovarov
Russia
2061
Artyom Tikhomirov
Russia
2176
Denis Tikhomirov
Russia
2118
Anvar Valiev
Russia veloplus
2475
Bulat Yafaev
Russia
2386
Timur Yakhin
Russia
M30-34 (Mens from 30 to 34 years)
2388
Evgeniy Abalyaev
Russia TEAMWORK
2148
Gleb Abrosov
Russia Akadem
2276
Bulat Aleev
Russia
2012
Aleksandr Asafev
Russia Team of Tatarstan
2062
Anton Baranov
Russia I LOVE SUPERSPORT
2455
Sergey Belorusov
Russia I LOVE SUPERSPORT
2134
Artem Beryukhov
Russia
2119
Timur Burnashev
Russia
2241
Valentin Cherepanov
Russia
2522
Aleksandr Davidenko
Russia
2203
Viktor Dobromilskiy
Russia Клуб триатлона Южный
2524
Vitaliy Dorogokuplya
Russia
2033
Mikhail Egorov
Russia BODRYE
2466
Mikhail Elkhin
Russia
2088
Rustam Galiev
Russia
2298
Artyom Galoyan
Russia
2141
Konstantin Grigorev
Russia TRIATLETA
2476
Odissey Gukov
Russia
2330
Evgeniy Iogansen
Russia
2041
Sergey Ivanov
Russia Офисный триатлон
2150
Pavel Kanukhin
Russia Rullezteam
2453
Dmitriy Karakulov
Russia Первый Тренер
2366
Rafael Khalikov
Russia
2322
Bulat Khamidov
Russia Миррико
2161
Marsel Khanov
Russia UltraBalance
2066
Ivan Kharchenko
Russia
2280
Oskar Khayreev
Russia Team of Tatarstan
2456
Artem Khisamutdinov
Russia
2377
Andrey Kirpichnikov
Russia ЦиклON (CycleON)
2289
Andrey Kolomiytsev
Russia ТРИСПОРТ
2200
Aleksandr Kondratev
Russia
2188
Viktor Kostryukov
Russia
2315
Aleksandr Kotov
Russia ТЕМП
2235
Viktor Kotrenko
Russia Световые Технологии
2491
Grigoriy Krichmara
Russia RussiaRunning
2435
Andrey Kuzmin
Russia
2333
Aleksandr Kuznetsov
Russia
2385
Dmitriy Melnikov
Russia TRITIME
2140
Pavlo Melnyk
Ukraine
2022
Nikolay Mikhaltsov
Russia Training System
2371
Mikhail Mokeev
Russia Rock The Cycle
2326
Aslan Narshinov
Russia Миррико
2239
Maksim Nemchinov
Russia X-Sport
2258
Maksut Nizamutdinov
Russia ТЕМП
2447
Aleksandr Orlov
Russia I LOVE SUPERSPORT
2190
Aleksandr Pishin
Russia RedLavaTeam
2143
Georgiy Rogozhkin
Russia Rosatom Triathlon Club
2232
Aleksandr Rybakov
Russia
2312
Aleksandr Serov
Russia
2292
Bulat Shakirov
Russia
2250
Nail Sharafutdinov
Russia
2049
Ruslan Shaykhutdinov
Russia Begyday
2398
Andrey Sikstov
Russia КЛЛГ
2155
Yaroslav Skripkin
Russia Rosatom Triathlon Club
2372
Oleg Smelkov
Russia
2227
Sergey Soshnikov
Russia
2414
Vanya Tenyakov
Russia
2116
Aleksandr Tikhomirov
Russia Rullezteam
2391
Anton Vikhrov
Russia ТЕМП
2384
Sergey Vorobyov
Russia
2332
Pavel Voronov
Russia Бегом
2347
Renat Yarullin
Russia
2489
Anuzar Yunusov
Russia Team of Tatarstan
2218
Danila Zagorodnyuk
Russia GPNTriClub
2106
Igor Zhukov
Russia ГЕРОИ
2282
Andrey Zorin
Russia
M35-39 (Mens from 35 to 39 years)
2452
Albert Akhtyamov
Russia
2888
Dmitriy Arseev
Russia
2069
Artur Badretdinov
Russia
2032
Artur Basyrov
Russia
2159
Mikhail Belov
Russia нет
2279
Vasiliy Belyaev
Russia I LOVE SUPERSPORT
2123
Sergey Bertov
Russia
2194
Aleksandr Bezruchenko
Russia
2323
Oleg Bogdanov
Russia Миррико
2079
Stanislav Borovikov
Russia SalesSolution corp team
2341
Denis Bulenkov
Russia
2145
Aleksandr Chebotarev
Russia Новый Уренгой
2029
Evgeniy Chekashov
Russia
2422
Dmitriy Cheremisov
Russia Rastrygin`s team
2237
Aleksandr Cherkasov
Russia Max Pace
2154
Konstantin Chernyshevskiy
Russia РОСНЕФТЬ Триатлон
2296
Ivan Chumachenko
Russia TriLife
2449
Viktor Danishevskiy
Russia
2117
Oskar Davletov
Russia
2321
Ilya Davydov
Russia SunTeam
2204
Ayanzhan Dzhumagaliev
Kazakhstan
2448
Denis Ezhov
Russia
2526
Andrey Fatnev
Russia #RunAndBite
2174
Stanislav Fedorenkov
Russia Team of Tatarstan
2472
Ilnur Gabdelkadirov
Russia DobrolegTeam
2215
Timur Gilmutdinov
Russia Begyday
2299
Ruslan Gilmutdinov
Russia
2344
Vladimir Grigorev
Russia
2393
Andrey Gumenchuk
Russia
2317
Sultan Ismailov
Russia
2096
Igor Ivanov
Russia
2151
Artem Ivanov
Russia Correct_audit_tri
2465
Sergey Ivanov
Russia Sberbank Triathlon Team
2413
Sergey Kalinin
Russia Sberbank Triathlon Team
2490
Rifnur Kamalov
Russia Team of Tatarstan
2291
Oleg Kamenev
Russia Alfa Group Team
2286
Evgeniy Kartamakov
Russia
2189
Daniil Kartinen
Russia TRITIME
2107
Sergey Kazakov
Russia kazakoff82@mail.ru
2523
Georgiy Khachaturyan
Russia
2346
Aydar Khakimov
Russia Миррико
2124
Artur Khasanov
Russia
2273
Siren Khasanov
Russia Piniger
2437
Aleksey Kholopov
Russia GPNTriClub
2342
Pavel Kholtobin
Russia
2373
Ilya Khrenov
Russia UltraBalance
2229
Ruslan Khusnutdinov
Russia I LOVE SUPERSPORT
2666
Aydar Khuzin
Russia Ferrum
2136
Eseney Kocheganov
Russia Зубры team
2207
Aleksey Kondakov
Russia David Warden Coaching
2158
Vladimir Konov
Russia Monolit365
2040
Matvey Koptelov
Russia Rosatom Triathlon Club
2929
Vitaliy Kozlov
Russia DobrolegTeam
2160
Denis Kuftin
Russia Rosatom Triathlon Club
2026
Evgeniy Ledenev
Russia Adidas Runners
2092
Maksim Lobok
Russia Rosatom Triathlon Club
2120
Svyatoslav Lukyantsev
Russia ЦиклON (CycleON)
2432
Oleg Lysykh
Russia Tristyle
2070
Gleb Makarov
Russia Team of Tatarstan
2304
Aleksandr Maletskiy
Russia TRITIME
2164
Petr Maltsev
Russia
2348
Aleksandr Melnik
Russia Bru Sport
2073
Aleksey Melnikov
Russia
2206
Danila Melnikov
Russia
2205
Anton Mikhalev
Russia Terminatorlar
2024
Takhir Minazhetdinov
Russia YULA PRO TRI SCHOOL
2015
Pavel Moiseev
Russia TIME TO SPORT
2340
Dmitriy Moiseev
Russia
2058
Dmitriy Monakhov
Russia Толстячки
2077
Timur Nagumanov
Russia Team of Tatarstan
2180
Vitaliy Nikitin
Russia
2091
Artem Novoselov
Russia
2175
Irek Nuriev
Russia ТЕМП
2098
Evgeniy Orlov
Russia
2260
Aleksandr Pak
Russia
2404
Igor Pantyukhin
Russia
2368
Ivan Petukhov
Russia
2483
Nikita Pichkalev
Russia
2202
Ilya Pleshchinskiy
Russia ТЕМП
2115
Evgeniy Poslovskiy
Russia Rosatom Triathlon Club
2167
Mikhail Poverennyy
Russia RedLavaTeam
2446
Vladimir Pystin
Russia VSK Triathlon Team
2300
Roman Raspopov
Russia
2110
Anatoliy Ratnikov
Russia Rullezteam
2217
Andrey Roguntsov
Russia
2392
Evgeniy Romanenko
Russia
2268
Almaz Salimgaraev
Russia
2242
Aleksey Sargaev
Russia skiteam
2408
Nikolay Satunkin
Russia ЦиклON (CycleON)
2035
Konstantin Sayfullin
Russia BODRYE
2409
Artyom Semeryakov
Russia
2133
Viktor Shchegolev
Russia
2307
Sergey Shlapkov
Russia
2099
Vasiliy Shpichka
Russia РОСНЕФТЬ Триатлон
2086
Nikita Shumov
Russia
2051
Aleksey Smirnov
Russia
2327
Ivan Smirnov
Russia
2270
Yan Tikhanov
Russia Training System
2246
Maksim Tishkin
Russia
2023
Vladimir Tukhvatullin
Russia Tukhvatullin Team
2152
Andrey Tyurin
Russia Rullezteam
2020
Luis Urbina
Mexico
2179
Ramil Usmanov
Russia
2156
Kirill Vasilev
Russia
2395
Sergey Vazhenin
Russia
2412
Vadim Vladimirenko
Russia
2014
Aleksandr Vysokikh
Russia
2201
Pavel Yakovlev
Russia
2474
Vitaliy Yakovlev
Russia
2406
Vladimir Yanin
Russia
2170
Oleg Yaremenko
Russia Rosatom Triathlon Club
2363
Aleksandr Zablotskis
Russia Alfa Group Team
2383
Mikhail Zakharov
Russia Cycleon
2497
Dinar Zakirov
Russia
2349
Marsel Zaripov
Russia
2233
Arman Zhenatov
Russia STR (SiberiaTriRacing)
M40-44 (Mens from 40 to 44 years)
2211
Vardan Abramyan
Russia DobrolegTeam
2172
Dmitriy Alekseev
Russia
2283
Andrey Ananev
Russia
2080
Vitaliy Andreev
Russia
2314
Dmitry Astrein
Russia S.A.Ricci Gazprombank
2195
Aleksandr Baklanov
Russia TRITIME
2089
Sergey Balymov
Russia
2122
Damir Bariev
Russia Какаманда
2436
Stanislav Baryshnikov
Russia I LOVE SUPERSPORT
2424
Roman Bille
Russia
2281
Vladimir Bugay
Russia Первый Тренер
2044
Vasiliy Bukharev
Russia Rosatom Triathlon Club
2362
Dmitriy Burkov
Russia Boorun
2234
Ivan Cherezov
Russia Kalashnikov Group Team
2365
Kirill Denisov
Russia I LOVE SUPERSPORT
2433
Ilya Derbenev
Russia Rosatom Triathlon Club
2199
Andrey Dmitrienkov
Russia I LOVE SUPERSPORT
2486
Vladimir Dzhavadov
Russia
2320
Aleksandr Efimochkin
Russia I LOVE SUPERSPORT
2450
Dmitriy Eliseev
Russia Первый Тренер
2265
Yuriy Eremin
Russia David Warden Coaching
2046
Anatoliy Galkin
Russia I LOVE SUPERSPORT
2429
Vadim Gavrilenko
Russia
2244
Khadzhimurat Gazaliev
Russia
2309
Anton Gertsen
Russia
2359
Dmitriy Golovin
Russia DobrolegTeam
2243
Petr Ilyukhin
Russia
2223
Pavel Kaysin
Russia Triathlon team perm
2076
Maksim Kharlamenkov
Russia Akadem
2068
Mikhail Khenkin
Russia
2350
Sergey Khudyakov
Russia Silver Swim
2104
Oleg Kobelyanov
Russia
2192
Valeriy Kondratev
Russia
2144
Anton Korotkov
Russia LYATSKIYTEAM
2128
Aleksey Kozlov
Russia
2054
Denis Kruglikov
Russia
2111
Stanislav Kruglyakov
Russia РОСНЕФТЬ Триатлон
2334
Maksim Kuzmin
Russia SPORT IS IN THE AIR
2047
Damir Kuzyaev
Russia I LOVE SUPERSPORT
2196
Aleksandr Leontev
Russia
2331
Dmitriy Lisin
Russia LUKOIL Triathlon Team
2198
Andrey Lokot
Russia
2484
Denis Martynov
Russia TobRun
2149
Nikolay Mazur
Russia 223
2097
Boris Metelev
Russia Training System
2454
Vyacheslav Mikhaylov
Russia ABsport
2420
Ramil Minullin
Russia
2290
Anton Morozov
Russia Alfa Group Team
2345
Sergey Motyshen
Russia
2113
Mikhail Muravev
Russia Rullezteam
2261
Igor Parshikov
Russia Rosatom Triathlon Club
2311
Aleksandr Perminov
Russia TRITIME
2375
Nikolay Petrov
Russia Триатлон-НН
2126
Sergey Platonov
Russia
2220
Andrey Pozharitskiy
Russia www.Grand7.ru
2228
Vyacheslav Pronyushkin
Russia
2496
Aydar Rizatdinov
Russia
2060
Konstantin Sadartinov
Russia Triathlon Team Perm
2430
Mikhail Selivanov
Russia Rosatom Triathlon Club
2354
Evgeniy Sergeev
Russia
2017
Lev Shlyapin
Russia I LOVE SUPERSPORT
2402
Evgeniy Shmurnov
Russia
2065
Maksim Skurydin
Russia
2305
Artyom Svistunov
Russia TRITIME
2009
Maksim Tarkhanov
Russia
2057
Maksim Titov
Russia
2423
Denis Tsukanov
Russia
2361
Vasiliy Tuzhikov
Russia RedLavaTeam
2087
Ruslan Vagizov
Russia I LOVE SUPERSPORT
2210
Aleksandr Verkhoshinskiy
Russia SIBUR Triathlon Team
2278
Aleksandr Yablonskiy
Russia
M45-49 (Mens from 45 to 49 years)
2216
Aleksey Abramov
Russia
2351
Aleksandr Ananev
Russia
2056
Andrey Baratynskiy
Russia Rullezteam
2165
Aleksey Blinov
Russia
2478
Aleksey Bobkov
Russia Триатлон-НН
2052
Vitaliy Bryukhanov
Russia
2084
Sergey Chernikov
Russia Procat
2067
Ildar Dautov
Russia
2182
Aleksandr Filin
Russia
2094
Daniil Kamnev
Russia
2379
Aleksey Karlykhanov
Russia ТРИАТЛЕТ
2370
Sergey Katelik
Russia Monolit365
2356
Maksim Kazarnovskiy
Russia Rullezteam
2037
Aleksey Kirillov
Russia
2259
Dmitriy Kolobov
Russia Высшая Лига Клуб
2374
Igor Koshin
Russia
2339
Aleksandr Leonov
Russia
2030
Sergey Loktin
Russia
2445
Igor Lyutanov
Russia
2444
Igor Malyshev
Russia
2443
Andrey Martovitskiy
Russia СК Шершень
2248
Andrey Masalkin
Russia
2036
Dmitriy Mogilat
Russia
2481
Maksim Molotok
Russia
2463
Nikolay Mukhin
Russia ABsport
2236
Dmitriy Nazarov
Russia Rullezteam
2171
Denis Nekrasov
Russia
2254
Aleksey Pereslytskikh
Russia
2308
Andrey Popov
Russia Cycleon
2102
Andrey Rezanov
Russia
2441
Damir Salikov
Russia
2257
Dmitriy Sannikov
Russia Команда Титан
2482
Pavel Shevtsov
Russia Skolkovo Triathlon Team
2275
Aleksandr Strebkov
Russia ТЕМП
2494
Vasiliy Tkachuk
Russia
2245
Shamil Zakirov
Russia
2505
Oleg Zaytsev
Russia World Class
2285
Pavel Zhidelev
Russia
M50-54 (Mens from 50 to 54 years)
2262
Kamil Aleev
Russia I LOVE SUPERSPORT
2213
Irek Allayarov
Russia
2277
Konstantin Bilan
Russia ХК Ижсталь
2439
Vladilen Drich
Russia
2238
Valeriy Fazlutdinov
Russia
2271
Sergei sergeevich fomichev Fomichev
Russia Procat
2025
Mikhail Gerashchenko
Russia
2394
Aleksandr Goroshkov
Russia
2313
Oleg Ignatov
Russia I LOVE SUPERSPORT
2085
Yuriy Komissarov
Russia
2055
Aleksey Krutyakov
Russia Ювента TRI 59 Березники
2421
Andrey Kukrus
Russia
2417
Dmitriy Manakov
Russia TriLife
2000
Vitaliy Mayorov
Russia ЯRteam
2405
Aleksey Mishin
Russia
2504
Ildar Nizameev
Russia Radius Мамадыш
2208
Nikolay Odintsov
Russia red lava
2360
Oleg Samokhvalov
Russia IRONSTAR
2499
Konstantin Surnin
Russia
2078
Oleg Tabakin
Russia
2508
Mikhail Tarasenko
Russia
2212
Grigoriy Voronin
Russia нет
2247
Vitaliy Zlobin
Russia ТЕМП
M55-59 (Mens from 55 to 59 years)
2253
Nikolay Gruzdev
Russia Автомир
2294
Eduard Khalikov
Russia
2469
Viktor Kuvshinnikov
Russia
2240
Vladimir Murugov
Russia ТЕМП
2328
Sergey Novikov
Russia ТЕМП
2434
Aleksandr Ostapenko
Russia
2303
Aleksandr Zelenov
Russia I LOVE SUPERSPORT
M60-69 (Mens from 60 to 69 years)
2101
Evgeniy Marochkin
Russia SAP CIS Triathlon Team
2252
Aleksey Maruev
Russia TRIM
2063
Nikolay Polovinkin
Russia
2004
Yuriy Protonin
Russia Rullezteam
2269
Vladimir Semenov
Russia Akulchev team
F16-24 (Womens from 16 to 24 years)
2297
Elizaveta Bayakina
Russia David Warden Coaching
2130
Marina Rudnik
Russia
F25-29 (Womens from 25 to 29 years)
2166
Darya Bogdanova
Russia
2042
Anastasiya Degtyar
Russia UltraBalance
2095
Ekaterina Kulinich
Russia
2231
Darya Ofitserova
Russia I LOVE SUPERSPORT
2310
Mariya Tarasova
Russia Sberbank Triathlon Team
2396
Anna Tsvetkova
Russia
2072
Ekaterina Tuzhilkina
Russia ГЕРОИ
F30-34 (Womens from 30 to 34 years)
2337
Ulyana Angelova
Russia
2082
Yuliya Bobkova
Russia World Class
2001
Yana Botvineva
Russia Rock the Cycle
2358
Ekaterina Cheremiskina
Russia Za Sport Triathlon Club
2147
Mariya Danilycheva
Russia
2288
Anna Denisova
Russia XRacer
2184
Ruzana Gorelik
Russia Высшая Лига Клуб
2470
Anna Ivanova
Russia
2318
Nataliya Laputina
Russia
2442
Violetta Malyugina
Russia
2219
Kristina Nelina
Russia
2287
Kristina Romasko
Russia VK Triathlon
2428
Evgeniya Samofalova
Russia ЦиклON (CycleON)
2378
Dina Shaykhutdinova
Russia ЦиклON (CycleON)
2400
Elmira Shimchik
Russia
2209
Irina Shmeleva
Russia
2139
Mariya Silanteva
Russia LBS
2214
Margarita Sukhanova
Russia
2397
Ekaterina Tikhonova
Russia I LOVE SUPERSPORT
2137
Olga Trushina
Russia
2263
Yulya Tyuleneva
Russia
2438
Alisa Verbanova
Russia GPNTriClub
2064
Kristina Zabolotko
Russia Rullezteam
2100
Elmira Ziazova
Russia
F35-39 (Womens from 35 to 39 years)
2266
Irina Akhmanaeva
Russia XRacer
2777
Elena Arseeva
Russia
2031
Mariya Basyrova
Russia
2153
Yuliya Berezhko
Russia
2256
Anastasiya Dyachenko
Russia БЕГУ ЗА ЧУДОМ
2425
Elena Egorova
Russia TRITIME
2045
Anna Galaktionova
Russia Rullezteam
2016
Natalya Isirova
Russia ГЕРОИ
2005
Ekaterina Khalikova
Russia
2018
Ekaterina Kiryukhina
Russia
2325
Nataliya Kuzmina
Russia Миррико
2112
Inna Levchenko
Russia Rullezteam
2173
Olesya Martynova
Russia
2407
Anna Minina
Russia
2071
Nataliya Moiseeva
Russia TIME TO SPORT
2230
Elena Nalivayko
Russia ГЕРОИ
2127
Liliya Nasyrova
Russia
2335
Ekaterina Olkhova
Russia Max Pace
2138
Lyubov Rozhkova
Russia
2178
Maryana Shagimardanova
Russia GPNTriClub
2336
Kamilla Stepanova
Russia
2193
Valentina Zotova
Russia TRIM
F40-44 (Womens from 40 to 44 years)
2459
Guzel Ananeva
Russia
2090
Ekaterina Borisova
Russia
2197
Darya Khudyakova
Russia Silver Swim
2274
Vera Kolinko
Russia Первый Тренер
2306
Yuliya Nazarova
Russia TRITIME
2451
Nargis Sharipova
Russia Пираньи
2316
Irina Starodubtseva
Russia World Class
2390
Mariya Tertichnaya
Russia Team of Tatarstan
2468
Aleksandra Tikhonenko
Russia
2251
Irina Titushina
Russia Rosatom Triathlon Club
2467
Ekaterina Volchevskaya
Russia
2389
Irina Zelentsova
Russia
2093
Anastasiya Zhukova
Russia SBR88 Ironman Team
F45-49 (Womens from 45 to 49 years)
2477
Olga Bobkova
Russia Триатлон-НН
2177
Irina Filina
Russia
2191
Natalya Orlova
Russia
2034
Tatyana Sviridova
Russia
2264
Zhanna Vetoshkina
Russia XRacer
F50-54 (Womens from 50 to 54 years)
2293
Rozaliya Khalikova
Russia
2419
Elena Mulyukova
Russia
2457
Svetlana Zhuravleva
Russia Высшая Лига Клуб
Next race
SWIMSTAR DOUBLE MILE ZAVIDOVO 2024