IRONSTAR OLYMPIC TRIATHLON SAMARA 2022

Bib number
Surname and name
Country
Club
Elite. Men
2242
Valeriy Annikov Elite
Russia INSPIRED
2301
Yuriy Bazilevskiy Elite
Russia ТЕМП
2336
Dmitriy Belskiy Elite
Russia Тольятти-ТРИАТЛОН
2281
Andrey Bukov Elite
Russia
2064
Yuriy Deryabin Elite
Russia Ferrum
2009
Ilya Emelyanov Elite
Russia Cycleon
2297
Pavel Gorik Elite
Russia adidas Triathlon Team
2185
Vladimir Grishin Elite
Russia BODRYE
2086
Stepan Gushchin Elite
Russia PROLABSPORT
2215
Yuriy Izosimov Elite
Russia Банк Россия
2047
Dmitriy Khabibullin Elite
Russia Max Pace
2249
Sergey Khamyanov Elite
Russia Dukarev team
2077
Viktor Komarov Elite
Russia Oneteam
2310
Artem Kovalev Elite
Russia Training System
2078
Aleksey Kozhevnikov Elite
Russia GPNTriClub
2276
Ivan Krestinin Elite
Russia X-team
2060
Sergey Kruglov Elite
Russia САМиГОНЩИКИ
2209
Vitaliy Ladeyshchikov Elite
Russia One Team
2096
Roman Liverovskiy Elite
Russia Max Pace
2200
Nikolay Lobachev Elite
Russia Ferrum
2331
Artyom Lozhkin Elite
Russia Fizclub
2093
Shutov Maksim Elite
Russia VSK Triathlon Team
2341
Mikhail Melnikov Elite
Russia TIME TO SPORT
2074
Maksim Nemchinov Elite
Russia X-Sport
2059
Alexey Nikulin Elite
Russia САМиГОНЩИКИ
2112
Vasiliy Olkhovskiy Elite
Russia Sberbank Triathlon Team
2021
Denis Paranin Elite
Russia Бодрые
2006
Aleksandr Petukhov Elite
Russia РегионАгроСервис г.Балашов
2319
Vladimir Savchuk Elite
Russia ТЕМП
2260
Aleksandr Shcherbinin Elite
Russia
2326
Artem Shustov Elite
Russia ABsport
2168
Andrey Sikstov Elite
Russia КЛЛГ
2013
Sergey Stavenko Elite
Russia
2192
Anton Suetov Elite
Russia
2232
Oleg Sukhodolin Elite
Russia Masters Triathlon Team
2323
Ivan Vasilev Elite
Russia
2240
Mikhail Yutkin Elite
Russia TIME TO SPORT
2291
Valentin Zasypkin Elite
Russia Training System
Elite. Women
2160
Anastasia Afonina Elite
Russia I LOVE SUPERSPORT
2126
Maria Andrusova Elite
Russia SlowFlowTeam
2142
Vera Chernova Elite
Russia Myswim
2219
Nadezhda Drozdovskaya Elite
Russia Ferrum
2080
Irina Grazhdanova Elite
Russia
2266
Yuliya Klenina Elite
Russia
2103
Mariya Malysheva Elite
Russia
2039
Irina Matveeva Elite
Russia
2002
Tatyana Morozova Elite
Russia IRONZEL sport team
2161
Nadezhda Nikolaeva Elite
Russia I LOVE SUPERSPORT
2155
Mariya Ovchinnikova Elite
Russia ЦиклON (CycleON)
2001
Irina Pankratova Elite
Russia IRONZEL sport team
2293
Olga Pimenova Elite
Russia I LOVE SUPERSPORT
2327
Evgeniya Porguneva Elite
Turkey UltraBalance
2146
Elizaveta Ryabova Elite
Russia Ferrum
2337
Inna Tsyganok tutukina Elite
Russia RedLavaTeam
2330
Alena Voronina Elite
Russia
2061
Nataliya Yadykina Elite
Russia Team Sibur
2234
Alena Zoteeva Elite
Russia GOLDEN TRI TEAM
Paraatlets
2105
Nikita Gutev
Russia
2113
Aleksandr Ivanov
Russia YULA PRO TRI SCHOOL
2036
Svetlana Karama
Russia Rullezteam
M16-24 (Mens from 16 to 24 years)
2189
Vladislav Chumachenko
Russia Balance training center
2264
Anton Danchenko
Russia Moscow State University
2210
Sergey Filichkin
Russia
2221
Dmitriy Kuksenko
Russia
2263
Danil Zamaraev
Russia
M25-29 (Mens from 25 to 29 years)
2148
Oleg Abankin
Russia
2307
Dmitriy Avdoshenkov
Russia GOLDEN TRI TEAM
2299
Maxim Dyakonov
Russia РОСНЕФТЬ Триатлон
2225
Ilya Ezbin
Russia РОСНЕФТЬ Триатлон
2199
Mihail Khitun
Russia
2286
Sergey Redko
Russia Trisystems
2257
Sergey Romanovskiy
Russia РОСНЕФТЬ Триатлон
2194
Nikita Ronin
Russia
2305
Shamil Sharipov
Russia
2343
Aleksey Terekhov
Russia I LOVE SUPERSPORT
2256
Dmitriy Yurkin
Russia
M30-34 (Mens from 30 to 34 years)
2154
Anar Apaev
Russia
2012
Konstantin Astakhin
Russia
2095
Vasiliy Bocharov
Russia
2262
Aleksandr Borodavkin
Russia Bikefitru
2043
Maxim Broslavsky
Russia
2272
Grigoriy Chernyaev
Russia David Warden Coaching
2016
Anton Dmitriev
Russia TATENERGO
2041
Artem Dunaev
Russia
2057
Vladislav Eroshkin
Russia
2346
Pavel Frolov
Russia
2182
Igor Gavrilov
Russia
2184
Aleksandr Gavrilov
Russia I LOVE SUPERSPORT
2298
Nikita Golev
Russia One Team
2082
Konstantin Goncharov
Russia GOLDEN TRI TEAM
2014
Dmitriy Ilyukhin
Russia
2076
Sergei Kardapol'tsev
Russia 324
2181
Vitaliy Karpushenko
Russia
2295
Ilya Kirsanov
Russia
2283
Dmitriy Krasikov
Russia РОСНЕФТЬ Триатлон
2216
Arseniy Kulchikhin
Russia
2235
Sergey Legonkov
Russia
2239
Dmitriy Lenkevich
Russia РОСНЕФТЬ Триатлон
2309
Nikolay Mikhaltsov
Russia Training System
2193
Vadim Pavlov
Russia ТЕМП
2320
Roman Pekanov
Russia KISS MY PACE
2303
ily Polozhencev
Russia RZD TRIATHLON TEAM
2224
Vladislav Protsenko
Russia РОСНЕФТЬ Триатлон
2158
Ivan Safronov
Russia
2321
Dmitrii Shcherbinkin
Russia Trilogy
2317
Oleg Shimoryanov
Russia
2011
Igor Shkonda
Russia ГлавПсихПлав
2233
Vyacheslav Skryabin
Russia РОСНЕФТЬ Триатлон
2116
Mikhail Stenin
Russia One Team
2188
Ilya Tkachenkov
Russia
2244
Ilya Tyurin
Russia
2334
Ilya Zakharenkov
Russia
M35-39 (Mens from 35 to 39 years)
2118
Sergey Avdeev
Russia
2003
Aleksey Babin
Russia IRONZEL sport team
2273
Igor Bannov
Russia РОСНЕФТЬ Триатлон
2237
Artem Belkin
Russia
2073
Vasiliy Belyaev
Russia I LOVE SUPERSPORT
2117
Mikhail Bezruchenko
Russia I LOVE SUPERSPORT
2024
Evgeniy Bogdanov
Russia
2214
Aleksandr Chernykh
Russia
2268
Dmitriy Dautov
Russia
2075
Vsevolod Denisenko
Russia
2066
Aleksandr Dudin
Russia UltraBalance
2238
Pavel Dyukov
Russia
2048
Andrey Egorkin
Russia TIME TO SPORT
2031
Stepan Fyodorov
Russia
2311
Vladimir Gromov
Russia David Warden Coaching
2079
Evgeniy Gusev
Russia One Team
2335
Aleksey Ignatov
Russia Trilogy
2345
Aleksey Ivanov
Russia
2253
Gennadiy Katunin
Russia Iron Angel Triathlon Team
2287
Andrey Kazakov
Russia
2236
Ildar Khafizov
Russia РОСНЕФТЬ Триатлон
2099
Sergey Khalilov
Russia
2340
Danis Khamidullin
Russia РОСНЕФТЬ Триатлон
2285
Pavel Kholtobin
Russia GOLDEN TRI TEAM
2127
Maksim Kolomyytsev
Russia Банк Россия
2248
Vladimir Konov
Russia Monolit365
2028
Evgeniy Korochkin
Russia
2119
Yuriy Kuznetsov
Russia
2220
Nikolay Kuzyakov
Russia
2125
Pavel Lebedev
Russia I LOVE SUPERSPORT
2071
Maksim Levanov
Russia
2167
Aleksey Lobanov
Russia
2292
Vasiliy Lopatin
Russia ALBAKOR
2120
Aleksey Malonosov
Russia
2152
Artur Mukhametdinov
Russia UltraBalance
2338
Aleksandr Musafirov
Russia
2122
Nikolay Myasnikov
Russia
2063
Artem Nikolaev
Russia Oneteamgroup
2217
Artem Nikulin
Russia
2062
Aleksey Piskov
Russia
2157
Ilya Pleshchinskiy
Russia ТЕМП
2294
Aleksandr Polyantsev
Russia GOLDEN TRI TEAM
2092
Dmitriy Prokhorov
Russia Russkikh & Co
2252
Vasiliy Redkin
Russia РОСНЕФТЬ Триатлон
2267
Vadim Sereda
Russia UltraBalance
2195
Mihail Sergeev
Russia
2098
Aleksey Shishkin
Russia One Team
2108
Vasiliy Shpichka
Russia РОСНЕФТЬ Триатлон
2051
Vladimir Smagin
Russia Rullezteam
2333
Alexander Sukhov
Russia Rullezteam
2318
Denis Sulmanov
Russia РОСНЕФТЬ Триатлон
2197
Vsevolod Taraskin
Russia
2069
Yuriy Tokarev
Russia
2245
Ruslan Tulaev
Russia РОСНЕФТЬ Триатлон
2087
Maksim Utkin
Russia I LOVE SUPERSPORT
2315
Bulat Valiullin
Russia РОСНЕФТЬ Триатлон
2208
Andrey Vaskin
Russia
2150
Anton Vetrov
Russia
2139
Aleksandr Vylegzhanin
Russia
2325
Vitaliy Yakovlev
Russia PIONEER club
2091
Nikolay Yakovtsev
Russia Russkikh & Co
2017
Denis Yudin
Russia Wegym ферганская
2302
Andrei ZHuzhgov
Russia RZD TRIATHLON TEAM
2255
Igor Zarytovskiy
Russia
2180
Sevak Zurnachyan
Russia RZD TRIATHLON TEAM
M40-44 (Mens from 40 to 44 years)
2324
Denis Apkalimov
Russia
2316
Marat Ashrapov
Russia РОСНЕФТЬ Триатлон
2038
Yuriy Baskov
Russia
2029
Aleksey Basov
Russia
2261
Aleksey Bolshakov
Russia
2254
Evgeniy Chulakov
Russia
2058
Kirill Denisov
Russia I LOVE SUPERSPORT
2269
Aleksey Deryagin
Russia
2342
Mikhail Fadeev
Russia
2265
Igor Galeznikov
Russia UltraBalance
2026
Anatoliy Galkin
Russia I LOVE SUPERSPORT
2129
Nikolay Gerdzhikov
Russia
2201
Dmitriy Golovin
Russia
2027
Viktor Gorguraki
Russia
2186
Konstantin Guryanov
Russia
2070
Aleksandr Gusev
Russia OneTeamGroup
2101
MIKHAIL KHENKIN
Russia
2005
Dmitriy Koltsov
Russia IRONZEL sport team
2176
Dmitriy Kovalev
Russia
2107
Stanislav Kruglyakov
Russia РОСНЕФТЬ Триатлон
2187
Ivan Kuleshov
Russia РОСНЕФТЬ Триатлон
2296
Andrey Lemdyanov
Russia
2067
Timur Lezin
Russia
2202
Stanislav Milykh
Russia ТЕМП
2000
Takhir Minazhetdinov
Russia YULA PRO TRI SCHOOL
2072
Aleksandr Moiseenko
Russia One Team
2115
Vladimir Morin
2339
Boris Myagkov
Russia NaDne Team
2190
Ildar Nabiev
Russia РОСНЕФТЬ Триатлон
2173
Aleksandr Nazarov
Russia OMY! Sports
2270
Albert Nurutdinov
Russia РОСНЕФТЬ Триатлон
2131
Dmitriy Ovchinnikov
Russia
2004
Andrey Petrov
Russia IRONZEL sport team
2034
Ilya Prozorov
Russia
2282
Vitaliy Romanenko
Russia
2169
Renat Shakirzyanov
Russia РОСНЕФТЬ Триатлон
2165
Vladimir Sikstov
Russia JusTTri
2332
Anton Sirota
Russia RunStudio
2271
Ilya Spiridonov
Russia РОСНЕФТЬ Триатлон
2159
Andrey Starun
Russia
2259
Andrey Terentev
Russia
2308
Aleksey Turenko
Russia One Team
2111
Denis Volkov
Russia
M45-49 (Mens from 45 to 49 years)
2183
Oleg Blinkov
Russia
2138
Sergey Domakhin
Russia Триатлон-НН
2134
Yuriy Khmelev
Russia
2278
Dmitriy Kolobov
Russia Высшая Лига Клуб
2008
Stanislav Kuznetsov
Russia BODRYE
2250
Aleksandr Leonov
Russia
2094
Igor Malyshev
Russia
2251
Maxim Mazurin
Russia РОСНЕФТЬ Триатлон
2314
Yuriy Oparin
Russia I LOVE SUPERSPORT
2156
Aleksandr Rusin
Russia INGRAD TRIATHLON TEAM
2275
Andrey Soldatkin
Russia
M50-54 (Mens from 50 to 54 years)
2023
Dmitriy Dorokhin
Russia
2007
Dmitriy Konkin
Russia
2055
Andrey Kopylov
Russia
2114
Konstantin Korovin
Russia Циклон OCS
2015
Vitaliy Mayorov
Russia ЯкКони
2123
Sergey Petrov
Russia I LOVE SUPERSPORT
2049
Sergey Ptitsyn
Russia УСКЛЛС "Фанат"
2196
Aleksey Roshchin
Russia Лично
2085
Vladimir Ulyanov
Russia ONE TEAM GROUP
2241
Dmitriy Vasilev
Russia Logika Team
2089
Grigoriy Voronin
Russia нет
M55-59 (Mens from 55 to 59 years)
2230
Anatoliy Aminov
Russia BEST-TRENER 63
2141
Sergey Fedyunin
Russia
2277
Andrey Gomagin
Russia LYATSKIYTEAM
2274
Oleg Novikov
Russia
2229
Igor Rekadze
Russia
M60-64 (Mens from 60 to 64 years)
2137
Viktor Kalachev
Russia
2304
Aleksandr Klimov
Russia Российский университет транспорта
2046
Sergey Krasnoperov
Russia BODRYE
2243
Sergey Kuznetsov
Russia
2136
Vladimir Murugov
Russia ТЕМП
M65-69 (Mens from 65 to 69 years)
2172
Aleksandr Romanenko
Russia Позитив
2140
Hosnulla Sapukov
Russia Masters Triathlon Team
2289
Aleksandr Tikhanov
Russia Training System
M70-79 (Mens from 70 to 79 years)
2083
Valentin Chernov
Russia Masters Triathlon Team
F16-24 (Womens from 16 to 24 years)
2135
Darya Kondurtseva
Russia
2153
Elizaveta Shvetsova
Russia
F25-29 (Womens from 25 to 29 years)
2128
Vera Aleksandrova
Russia Банк Россия
2170
Anastasiya Shishkina
Russia One Team
F30-34 (Womens from 30 to 34 years)
2133
Angelina Angelova
Russia
2247
Ekaterina Cherednichenko
Russia РОСНЕФТЬ Триатлон
2344
Irina Fetisova
Russia @safonovcoach DREAMTEAM
2090
Olga Prokofeva
Russia
2207
Anastasiya Sadikova
Russia
F35-39 (Womens from 35 to 39 years)
2166
Elena Afanaseva
Russia
2084
Galina Kalugina
Russia
2313
Ekaterina Kiryukhina
Russia
2347
Elena Kulikova
Russia TIME TO SPORT
2130
Tatyana Neshta
Russia
2102
Dilyara Sapukova
Russia
2097
Viktoriya Shishkina
Russia One Team
F40-44 (Womens from 40 to 44 years)
2226
Maria Chudakova
Russia РОСНЕФТЬ Триатлон
2191
Irina Dashchenko
Russia РОСНЕФТЬ Триатлон
2100
Ekaterina Lashmanova
Russia RUN TLT
2228
Irina Litvinova
Russia РОСНЕФТЬ Триатлон
2025
Mariya Tertichnaya
Russia Team of Tatarstan
2312
Natalya Varshavskaya
Russia РОСНЕФТЬ Триатлон
2110
Anna Volkova
Russia
F45-49 (Womens from 45 to 49 years)
2163
Tatyana Chumachenko
Russia Balance training center
2212
Nadezhda Ryzhkova
Russia
F50-54 (Womens from 50 to 54 years)
2010
Tatyana Kremer
Russia ТЕМП
2022
Nadezhda Pokhilchuk
Russia
2068
Olga Pomortseva
Russia
2042
Irina Pugina
Russia One Team
2171
Tatiana Volkova
Russia Russkikh & Co
F55-59 (Womens from 55 to 59 years)
2035
Nataliya Buraya
Russia Высшая Лига Клуб
2149
Natalya Kulikova
Russia
Next race
IRONSTAR & XFIT INDOOR CUP MOSCOW 2024 (V этап)