IRONSTAR SPRINT TRIATHLON GELENDZHIK 2021

Bib number
Surname and name
Country
Club
Elite. Men
2486
Andrey Alypov Elite
Russia Champions club EKATERINBURG
2343
Kozlov Andrey Elite
Russia INDIVID’BROTHER
2487
Yuriy Byazin Elite
Russia Arte-Bianca
2420
Anton Chuchko Elite
Russia Ferrum
2213
Denis Drobotenko Elite
Russia -
2056
Valeriy Dubchenko Elite
Russia VeterOK SBR Club
2423
Pavel Gorik Elite
Russia adidas Triathlon Team
2349
Maksim Gorshkov Elite
Russia z3team
2442
Dmitriy Khabibullin Elite
Russia Max Pace
2261
Evgeny Kirillov Elite
Russia TRIATLETA
2385
Platon Kiselev Elite
Russia David Warden Coaching
2317
Aleksey Klenin Elite
Russia
2461
Sergey Kruglov Elite
Russia САМиГОНЩИКИ
2533
Oleg Lenkov Elite
Russia Лаборатория боли
2249
Sergey Maramokhin Elite
Russia ABST
2329
Anton Nefedov Elite
Russia z3team
2455
Sergey Novikov Elite
Russia САМиГОНЩИКИ
2013
Aleksey Pavlov Elite
Russia 1HUSTLE.RU
2215
Aleksandr Petukhov Elite
Russia РегионАгроСервис
2345
Mikhail Pikulin Elite
Russia Зубры team
2529
Sergey Popov Elite
Russia
2174
Vasiliy Romanov Elite
Russia
2247
Eduard Rumyantsev Elite
Russia
2364
Sergey Rusakov Elite
Russia World Class
2425
Artem Shestov Elite
Russia ТЕМП
2205
Mikhail Skripnikov Elite
Russia "Tу Таймc Ю" Russia (2XU RUSSIA)
2162
Oleg Tkachenko Elite
Russia
2055
Roman Utkin Elite
Russia
2167
Andrey Veselov Elite
Russia ТЕМП
2053
Konstantin Volkov Elite
Russia ТЕМП
2333
Kirill Volkov Elite
Russia Rullez team
2026
Aleksey Yakubovskiy Elite
Russia
Elite. Women
2313
Svetlana Drozdovskaya Elite
Russia Ferrum
2378
Nadezhda Drozdovskaya Elite
Russia Ferrum
2316
Yuliya Klenina Elite
Russia
2061
Evgeniya Kostina Elite
Russia RedLavaTeam
2114
Ekaterina Kraynyuk Elite
Russia R.A.W.LIFE
2093
Irina Matveeva Elite
Russia
2110
Tatyana Morozova Elite
Russia IRONZEL
2391
Lyubov Nabieva Elite
Russia RedLava
2300
Natalya Perevozchikova Elite
Russia I LOVE SUPERSPORT
2542
Yulia Petrogradskaya Elite
Russia
2325
Olga Pimenova Elite
Russia I LOVE SUPERSPORT
2393
Yulia Popova Elite
Russia VK Triathlon
2514
Anna Rulevskaya Elite
Russia
2402
Darya Saveleva Elite
Russia Высшая Лига Клуб
2308
Inna Tsyganok tutukina Elite
Russia RedLavaTeam
2519
Angelina Vinnik Elite
Russia
2064
Mariya Vlaskina Elite
Russia
2448
Olesya Vorobeva Elite
Russia
2414
Irina Yurevtseva Elite
Russia
2434
Anastasiya Zvyagina Elite
Russia Losev Team
Paraatlets
2228
Svetlana Karama
Russia Rullez Team
M16-24 (Mens from 16 to 24 years)
2130
Anton Danchenko
Russia
2285
Anton Grachev
Russia
2070
Ivan Ivannikov
Russia I LOVE SUPERSPORT
2424
Dima Kuksenko
Russia TIME TO SPORT
2362
Artemiy Kustukturov
Russia Telecore Triathlon Team
2142
Ruslan Mustafin
Russia I LOVE SUPERSPORT
2185
Sergei solovyov
Russia
M25-29 (Mens from 25 to 29 years)
2324
Sergey Cheparukhin
Russia VK Triathlon
2336
Radner Cherevko
Russia Triathlon Studio
2123
Artur Gordienko
Russia Rosatom Triathlon Club
2390
Nikita Ishin
Russia
2488
Pyotr Ishpaev
Russia
2155
Aleksey Kraynov
Russia
2506
Aleksandr Likhkun
Ukraine
2293
Maksim Lisitsa
Russia
2459
Artyom Lozhkin
Russia FIZCLUB
2473
Mikhail Maksimov
Russia
2516
Pavel Rubakhin
Russia #draftmehard
2337
Aleksandr Savelev
Russia НеМощь_Team
M30-34 (Mens from 30 to 34 years)
2129
Ivan Abolonyshev
Russia
2002
Nargiza Akhmedova
Russia
2197
Ilya Alimpiev
Russia
2033
Aleksandr Averin
Russia
2175
Konstantin Balaev
Russia
2065
Roman Barcho
Russia Высшая Лига Клуб
2465
Mikhail Bokhonov
Russia ЦиклON (CycleON)
2260
Boris Bolgov
Russia
2203
Sergey Chechaev
Russia
2250
Marat Davletov
Russia IMpulse
2193
Igor Davydyuk
Russia I LOVE SUPERSPORT
2429
Vadim Gabitov
Russia z3team
2171
Igor Gaponenko
Russia
2443
Nikita Golev
Russia
2099
Ivan Gontarenko
Russia ТриатлонРостов
2224
Anton Gordeev
Russia
2384
Sergey Grigoryan
Russia
2289
Aleksey Kalinnikov
Russia Rullezteam
2166
Sergey Kapustin
Russia
2126
Yuriy Karaev
Russia
2310
Dmitrii Karakulov
Russia Первый Тренер
2357
Dmitriy Karpov
Russia
2248
Mikhail Khatsiev
Russia
2172
Dmitriy Kolebanov
Russia
2286
Aleksandr Korobeynikov
Russia
2068
Dmitriy Kuzmin
Russia
2214
Andrey Kuznetsov
Russia Химия
2222
Vitaliy Ladeyshchikov
Russia
2335
Mikhail Lyubich
Russia
2023
Konstantin Petrenko
Russia
2201
Georgiy Petrov
Russia
2416
Aleksandr Rassomagin
Russia Rosatom Triathlon Club
2125
Timofey Rusakov
Russia
2350
Ilnur Sabirov
Russia
2366
Artyom Safin
Russia
2108
Vladimir Sazonov
Russia
2223
Vladimir Shalnev
Russia
2191
Aleksandr Shamanin
Russia
2092
Nikolay Shkolin
Russia VK Triathlon
2387
Dmitriy Shustov
Russia Sberbank Triathlon Team
2478
Vladimir Sidorov
Russia
2275
Timur Sitnikov
Russia I LOVE SUPERSPORT
2457
Denis Sleptsov
Russia
2396
Maksim Smetannikov
Russia VK Triathlon
2117
Ilya Stepanov
Russia Alfa Group Team
2427
Aleksandr Troitskiy
Russia I LOVE SUPERSPORT
2137
Mikhail Ushakov
Russia
2370
Chingis Vandanov
Russia
2490
Anton Vikhrov
Russia ТЕМП
2176
Igor Vygovskiy
Russia
2077
Vladimir Yakusevich
Russia ТЕМП
2464
Artur Zalyautdinov
Russia
2163
Ivan Zelenin
Russia
M35-39 (Mens from 35 to 39 years)
2169
Frolov Aleksandr
Russia
2111
Denis Anchkov
Russia
2112
Denis Anchkov
Russia
2034
Valeriy Annikov
Russia РОСНЕФТЬ Триатлон
2237
Artur Badretdinov
Russia
2220
Sergey Barinov
Russia
2411
Aleksandr Bashmakov
Russia SIBUR Triathlon Team
2330
Viktor Beley
Russia DobrolegTeam
2375
Aleksandr Berlev
Russia Max Pace
2219
Mikhail Bezruchenko
Russia I LOVE SUPERSPORT
2432
Aleksandr Bezruchenko
Russia
2071
Sergey Chekalov
Russia
2145
Dmitriy Cheklov
Russia
2463
Aleksandr Cherkasov
Russia Max Pace
2502
Aleksey Chernov
Russia
2156
Ivan Chikrizov
Russia UltraBalance
2241
Dmitriy Chistilin
Russia
2541
Kirill Davidchik
Russia
2208
Oskar Davletov
Russia
2192
Anton Davydenko
Russia Sberbank Triathlon Team
2399
Ignat Dirks
Russia Gazprom Triathlon Team
2102
Aleksey Dmitriev
Russia
2122
Maksim Egorov
Russia
2305
Aleksey Feshchenko
Russia
2334
Ilnur Gabdelkadirov
Russia DobrolegTeam
2198
Magomed Gamzatov
Russia Анжи Махачкала
2059
Ilya Garankin
Russia
2282
Aleksey Gilyazov
Russia
2225
Anton Gorbachev
Russia ROWE TEAM
2153
Andrey Karimov
Russia TURTLE EPTA RUNNING CLUB
2039
Ivan Karpenko
Russia
2412
Pavel Kartashev
Russia
2008
Mikhail Karyshev
Russia
2379
Danis Khamidullin
Russia РОСНЕФТЬ Триатлон
2049
Andrey Kharin
Russia
2231
Vildar Khisyametdinov
Russia Adidas Runners
2164
Andrey Khoperskiy
Russia
2268
Aydar Khuzin
Russia Ferrum
2173
Maksim Kichaykin
Russia
2456
Evgeniy Klimov
Russia
2339
Eseney Kocheganov
Russia Зубры team
2296
Aleksey Kondakov
Russia
2091
Vladimir Konov
Russia Monolit365
2312
Anton Korolev
Russia
2460
Demid Kosterev
Russia
2428
Kirill Kukshev
Russia
2170
Valeriy Larionov
Russia
2483
Vladimir Lasenko
Russia SBR88 Ironman Team
2041
Nikolay Lobachev
Russia DobrolegTeam
2438
Andrei Lomovtsev
Russia
2187
Svyatoslav Lukyantsev
Russia ЦиклON (CycleON)
2408
Sergey Malinin
Russia
2271
Anatoliy Markin
Russia VeterOK SBR Club
2239
Andrey Matsarin
Russia
2479
Vladislav Mikhaylov
Russia
2388
Takhir Minazhetdinov
Russia YULA PRO TRI SCHOOL
2095
Pavel Moiseev
Russia TIME TO SPORT
2279
Danila Morogin
Russia
2340
Nikolay Mrochkovskiy
Russia
2441
Andrey Nikiforov
Russia
2227
Dmitry Nikitin
Russia Ferrum
2475
Vitaliy Nikitin
Russia
2440
Irek Nuriev
Russia ТЕМП
2151
Zhora Oganisyan
South African Republic
2104
Anton Osipov
Russia
2040
Aleksey Ostroushko
Russia
2204
Frol Petrov
Russia Encore Fitness
2489
Nikita Pichkalev
Russia
2066
Aleksandr Pomazov
Russia
2016
Vladislav Popov
Russia
2263
Ivan Potashin
Russia
2474
Mikhail Poverennyy
Russia
2389
Vladimir Pystin
Russia VSK Triathlon Team
2106
Aleksandr Seliverstov
Russia Training System
2532
Mikhail Semenkov
Russia
2283
Dmitriy Solovyov
Russia
2207
Aleksandr Spivak
Russia
2138
Gleb Stenyushkin
Russia
2048
Aleksey Syshchikov
Russia
2011
Konstantin Tolomeev
Russia
2199
Dmitriy Travkin
Russia
2177
Dmitriy Usanov
Russia Динамо СПб
2522
Aleksandr Vasilchenko
Russia IMpulse
2082
Dmitriy Vilkov
Russia
2233
Viktor Vitraganov
Russia ЦиклON (CycleON)
2242
Oleg Voloshin
Russia
2264
Daniil Vostrov
Russia
2221
Mikhail Vyalov
Russia
2236
Vladimir Yanin
Russia
2032
Evgeniy Yastrizhevskiy
Russia
2259
Anton Yurlov
Russia
2069
Makarov Yury
Russia
2121
Dmitriy Zaytsev
Russia Высшая Лига Клуб
2270
Sergey Zharov
Russia NESTRO Team
2258
Anton Zinakov
Russia
M40-44 (Mens from 40 to 44 years)
2038
Vardan Abramyan
Russia DobrolegTeam
2363
Roman Antonovskiy
Russia
2050
Evgeniy Ashikhmin
Russia
2024
Roman Bille
Russia
2115
Roman Bryutov
Russia DobrolegTeam
2435
Aleksey Chukalin
Russia
2161
Dmitriy Dereglazov
Russia
2307
Arkadiy Dolgov
Russia
2454
Aleksey Dombrovskiy
Russia Первый Тренер
2098
Vladimir Dzhavadov
Russia
2160
Valeriy Fefilov
Russia
2462
Georgiy Figin
Russia
2433
Aleksandr Fokin
Russia I LOVE SUPERSPORT
2503
Dmitriy Gerya
Russia
2295
Andrey Goryachev
Russia
2127
Vladimir Gusev
Russia
2124
Sergey Ivanov
Russia
2146
Valentin Ivanov
Russia
2491
Valentin Ivanov
Russia RedLavaTeam
2131
Aleksey Kazyzaev
Russia
2100
Andrey Khamin
Russia TRIATLETA
2274
Aleksey Korenev
Russia IMpulse
2311
Nikolay Krasnov
Russia Высшая Лига Клуб
2444
Denis Kruglikov
Russia
2232
Valeriy Kurennoy
Russia
2347
Sergey Kurtikov
Russia Зубры team
2015
Yuriy Levdikov
Russia ТЕМП
2165
Aleksey Levkin
Russia World Class
2482
Sergey Lipin
Russia
2277
Vadim Markelov
Russia MAX PACE
2458
Ivan Muzyka
Russia
2210
Boris Myagkov
Russia I LOVE SUPERSPORT
2081
Viacheslav Nasonov
Russia
2202
Aleksey Naumov
Russia
2287
Aleksandr Novikov
Russia
2524
Sergey Ovchinnikov
Russia
2009
Roman Panchenko
Russia
2075
Denis Paranin
Russia
2062
Aleksandr Prosvirin
Russia TopLigaClub
2107
Maksim Resnin
Russia
2380
Igor Rudenko
Russia
2353
Dmitriy Serbulov
Russia BooRun
2003
Evgeniy Shatrov
Russia Арт-Спорт
2346
Denis Shilyaev
Russia Зубры team
2392
Aleksandr Shipachev
Russia Gazprom triathlon team
2523
Lev Shlyapin
Russia I LOVE SUPERSPORT
2323
Evgeniy Shmurnov
Russia
2186
Kirill Skaletskiy
Russia UltraBalance
2301
Sergey Slyusarev
Russia
2072
Maksim Tarkhanov
Russia
2105
Andrey Terentev
Russia
2426
Sergey Verteletskiy
Russia
2147
Evgeniy Vlasenkov
Russia Za Sport Triathlon Club
2149
Roman Zibik
Russia
M45-49 (Mens from 45 to 49 years)
2079
Aleksey Abramov
Russia
2265
Ravil Akhmadiev
Russia Iron Ingel
2256
Demyan Aliev
Russia
2119
Vyacheslav Andryushkin
Russia
2189
Ramis Bayramov
Russia
2540
Aleksandr Bogdanov
Russia David Warden Coaching
2367
Aleksey Ershikov
Russia ТРИАТЛЕТ
2007
Andrey Feygin
Russia
2266
Igor Grib
Russia IMpulse
2021
Andrey Ivannikov
Russia Silver Swim
2451
Maximilien Jacquet
France
2327
Andrey Kalitka
Russia Первый Тренер
2020
Sergey Katelik
Russia Monolit365
2355
Sergey Kim
Russia VHV TRIATHLON TEAM
2480
Kirill Kravchenko
Russia
2360
Vitaliy Kustukturov
Russia Telecore Triathlon Team
2468
Vadim Makheev
Russia
2284
Yakov Maslov
Russia DobrolegTeam
2929
Sergey Mikulenko
Russia
2521
Denis Mironov
Russia
2530
Nikolay Mukhin
Russia ABsport
2078
Aleksandr Politseymako
Russia
2148
Oleg Rezanov
Russia IronAngel
2076
Sergey Rezantsev
Russia Регион 26
2090
Sergey Ryabtsov
Russia ProTrener
2116
Konstantin Ryzhkov
Russia
2368
Roman Sapegin
Russia
2037
Stanislav Sergienko
Russia #наНизкомПульсе
2373
Igor Solovev
Russia I LOVE SUPERSPORT
2272
Andrey Trubetskoy
Russia World Class
2029
Artur Valiullin
Russia
2404
Vadim Vasilev
Russia NEWTODAY
2377
Andrey Yaskov
Russia
2356
Oleg Zaytsev
Russia World Class
M50-54 (Mens from 50 to 54 years)
2358
Roman Astakhov
Russia
2004
Roman Avdeev
Russia
2132
Andrey Baranov
Russia
2382
Mikhail Gerashchenko
Russia
2094
Aleksandr Goroshkov
Russia
2422
Mikhail Karrask
Russia IronSber Moscow
2150
Andrey Khrapov
Russia
2042
Andrey Kukrus
Russia
2354
Ivan Kulakov
Russia
2005
Vitaliy Mayorov
Russia ЯкКони
2477
Sergey Menshikov
Russia
2361
Konstantin Moiseenkov
Russia
2314
Sergey Mosin
Russia Ferrum
2453
Vitaliy Pavlovetskiy
Russia
2381
Mikhail Pirozhkov
Russia LYATSKIYTEAM
2139
Konstantin Pron
Russia
2154
Sergey Rogoza
Kazakhstan ProFitTri
2052
Oleg Samokhvalov
Russia IRONSTAR
2136
Dmitriy Shcherbakov
Russia
2229
Vitaliy Shoporov
Russia TRIM
2527
Mikhail Titov
Russia Спортивный клуб Сочи
2321
Grigoriy Voronin
Russia нет
2234
Vadim Yakhinson
Russia Sail-laser.ru
M55-59 (Mens from 55 to 59 years)
2405
Pavel Danilyuk
Russia Высшая Лига Клуб
2243
Aleksandr Kushchenko
Russia IMpulse
2134
Igor Martynov
Russia
2035
Vladimir Rozhinov
Russia
2143
Igor Shabanov
Russia ТРИАТЛЕТ
2288
Ivan Shishkin
Russia
2216
Svyatoslav Sorokin
Russia
2484
Anatoliy Tsvetkov
Russia
2014
Yuriy Varenik
Russia
2190
Mikhail Zharov
Russia
M60-69 (Mens from 60 to 69 years)
2054
Enver Asadullin
Russia
2467
Aleksandr Bespalov
Russia
2531
Vadim Mavlyuberdinov
Russia Gazprom triathlon team
2470
Igor Solonin
Russia
M70-79 (Mens from 70 to 79 years)
2449
Valentin Chernov
Russia WeGym-Кутузовский
2299
Mark Yakhinson
Russia SAIL-LASER.RU
F16-24 (Womens from 16 to 24 years)
2027
Elizaveta Bayakina
Russia David Warden Coaching
2419
Nataliya Blagonravova
Russia UltraBalance
2080
Kristina ingeborg Erikssen
Russia РОСНЕФТЬ Триатлон
2394
Ekaterina Reshetnikova
Russia
F25-29 (Womens from 25 to 29 years)
2520
Olga Alaeva
Russia
2255
Darya Bolgova
Russia
2526
Yuliya Dinkaeva
Russia Сервис-Телематика
2352
Natalya Efimova
Russia
2535
Irina Ivanova
Russia BODRYE
2292
Ekaterina Karpova
Russia RedLavaTeam
2088
Lyubov Neporozhnyaya
Russia VK Triathlon
2133
Ekaterina Strelnikova
Russia
2045
Elena Vinogradova
Russia
F30-34 (Womens from 30 to 34 years)
2036
Tatyana Aksyonova
Russia
2401
Mariya Chalaya
Russia ТЕМП
2182
Svetlana Chelyadinova
Russia I LOVE SUPERSPORT
2245
Ekaterina Cherednichenko
Russia РОСНЕФТЬ Триатлон
2418
Dubchenko Ekaterina
Russia VeterOK SBR Club
2471
Valeriya Gladkova
Russia
2001
Elizaveta Golovina
Russia
2298
Natalya Goryacheva
Russia
2006
Yuliya Gots
Russia
2472
Kristina Ibragimova
Russia
2397
Lidiya ivanova Ivanova
Russia
2403
Olga Kharlamova
Russia RedLavaTeam
2051
Natalya Kichatova
Russia
2485
Kristina Kovaleva
Russia
2087
Valentina Kozlova
Russia РОСНЕФТЬ Триатлон
2406
Natalya Matveeva
Russia RedLavaTeam
2046
Zhanna Medvedeva
Russia VeterOK SBR Club
2239
Aleksandra Moseykina
Russia
2235
Marina Muraveva
Russia World Class
2084
Anna Olgovskaya
Russia
2322
Kristina Osipova
Russia
2022
Liliya Parshina
Russia I LOVE SUPERSPORT
2445
Alena Reznik
Russia
2439
Alisa Rodicheva
Russia RunZeppelinTri
2073
Kristina Romasko
Russia VK Triathlon
2505
Irina Shmeleva
Russia
2179
Kristina Sobolevskaya
Russia IMpulse
2254
Irina Svadeba
Russia
2030
Olga Tikhonova
Russia RRUNS
2421
Anastasia Unanova
Russia IRONSTAR
2083
Galiya Vakhitova
Russia РОСНЕФТЬ Триатлон
2209
Darya Vdovina
Russia
F35-39 (Womens from 35 to 39 years)
2238
Tatyana Abuzova
Russia
2168
Guzel Aipova
Russia World Class
2372
Irina Akhmanaeva
Russia XRacer
2534
Olga Androsova
Russia
2135
Valentina Asadullina
Russia UltraBalance
2273
Mariya Bulanova
Russia I LOVE SUPERSPORT
2211
Anna Drobinina
Russia
2206
Ekaterina Elshina
Russia
2415
Elena Ershova
Russia VK Triathlon
2262
Kseniya Fedoseeva
Russia I LOVE SUPERSPORT
2315
Olga Fedotova
Russia Преодолей себя
2159
Tatyana Fomenko
Russia
2365
Anna Galaktionova
Russia Rullezteam
2410
Irina Gavrilkova
Russia World Class
2276
Olesya Gurina
Russia I LOVE SUPERSPORT
2481
Elena Guseva
Russia
2060
Natalia Isirova
Russia ГЕРОИ
2101
Viktoriya Khamina
Russia TRIATLETA
2047
Ekaterina Kharina
Russia
2194
Elena Kiselyova
Russia
2342
Anna Krilova
Russia РОСНЕФТЬ Триатлон
2413
Anna Meshkova
Russia SIBUR Triathlon Team
2096
Nataliya Moiseeva
Russia
2188
Violetta Mongush
Russia UltraBalance
2218
Yuliya Naumova
Russia
2294
Svetlana Romanovskaya
Russia
2369
Darya Sapegina
Russia IlR
2152
Dina Seredkina
Russia I LOVE SUPERSPORT
2447
Natalya Serova
Russia ТЕМП
2184
Anna Shcherbakova
Russia
2000
Oksana Sokolova
Russia Высшая Лига Клуб
2430
Evgeniya Sugutskaya
Russia Adidas Runners
2128
Yana Turchenko
Russia Высшая Лига Клуб
2341
Vladislava Vasyanina
Russia
2044
Olga Voronova
Russia
2074
Valentina Zotova
Russia TRIM
F40-44 (Womens from 40 to 44 years)
2118
Mariya Andryushkina
Russia
2018
Natalya Beloborodova
Russia
2157
Anna Belova
Russia IRONZEL sport team
2217
Irina Dokukina
Russia
2269
Syuzanna Egorova
Russia РОСНЕФТЬ Триатлон
2280
Yuliya Ekzarkhova
Russia
2181
Elena Gaufman
Russia
2252
Natasha Grigoreva
Russia Mitsubishi Motors Team Russia
2113
Olga Knyazeva
Russia
2089
Olga Korotina
Russia
2303
Olga Krayneva
Russia DobrolegTeam
2309
Lyudmila Kraynova
Russia
2278
Ekaterina Markelova
Russia Max Pace
2450
Evgeniya Mikhaylova
Russia
2267
Galina Nesterova
Russia
2371
Olga Perfileva
Russia
2297
Marina Romanova
Russia
2466
Julie Schatzkine
France Cycleon
2407
Elizaveta Sitnichenko
Russia SHUBAGANG
2067
Mariya Sokolova
Russia SwimRocket
2359
Anna Sokolova
Russia
2158
Anna Tambovtseva
Russia
2525
Elena Yarilovets
Russia Сервис-Телематика
2409
Alla Zakharova
Russia
2230
Anastasiya Zhukova
Russia z3team
F45-49 (Womens from 45 to 49 years)
2226
Irina Barsegova
Russia
2012
Arina Dmitrieva
Russia I LOVE SUPERSPORT
2344
Nataliya Frayman
Russia KozlovTeam
2057
Natalya Gracheva
Russia
2436
Anna Ivanova
Russia World Class
2017
Tatyana Kremer
Russia
2452
Natalya Orlova
Russia
2386
Elvira Samitova
Russia RedLavaTeam
2120
Natalya Tarnavskaya
Russia I LOVE SUPERSPORT
F50-54 (Womens from 50 to 54 years)
2319
Oksana Gruzdeva
Russia Автомир
2031
Anastasiya Koshevaya
Russia Девочки STARушки
2028
Yuliya Kozlova
Russia
2528
Elena Mulyukova
Russia
F55-59 (Womens from 55 to 59 years)
2097
Natalia Buraya
Russia World Class
2244
Natalya Kulikova
Russia
F60-69 (Womens from 60 to 69 years)
2086
Marina Malikova
Russia VENTO
Next race
IRONSTAR & XFIT INDOOR CUP MOSCOW 2024 (V этап)