Home page / Results / IRONSTAR & WORLD CLASS INDOOR 15.12.2018

IRONSTAR & WORLD CLASS INDOOR 15.12.2018

Bib number
Surname and name
Country
Club
Mens
0022
Artem Akhiko
Russia
0057
Renat Akhmedshin
Russia
Andrey Akinshin
Russia IronFarmer
Pratik B
India
0025
Evgeniy Bartyazov
Russia
0029
Aleksandr Bulaev
Russia
0023
Sergey Butorin
Russia World Class
0036
Vladimir Chigak
Belarus
0021
Aleksandr Dubovik
Russia Supersport
0020
Maksim Dyakonov
Russia
0053
Aleksandr Ermoshenko
Russia I LOVE SUPERSPORT
0024
Vladimir Frolov
Russia
0013
Igor Galeznikov
Russia Бизнес Молодость
0018
Mikhail Glazkov
Russia
0027
Dmitriy Gushchin
Russia Skolkovo Triathlon Team
0042
Mikhail Ivanov
Russia Федерация триатлона Новгородской области
Vasiliy Ivanov
Russia JusTTri
0009
Aleksandr Kislinskiy
Russia
0066
Evgeniy Kromskiy
Russia World Class
0065
Aleksandr Kukhtinov
Russia Турклуб РГУ нефти и газа (НИУ) имени И.М. Губкина
0063
Anatoly Leskovets
Russia I LOVE SUPERSPORT
0050
Aleksandr Liburkin
Russia
0058
Yuriy Malygin
Russia Mail.Ru Group
Pavel Marin
Russia
0012
Mikhail Melnikov
Russia adidas Triathlon Team
0061
Ilya Moroz
Russia DWC
0055
Pavel Musienko
Russia
0014
Dmitry Nazarov
Russia Rullezteam
0040
Anton Novitskiy
Russia
0010
Ilya Novokreshchenov
Russia
0038
Yuriy Onishchenko
Russia SVCoaching
0026
Evgeniy Pamirskiy
Russia
0045
Frol Petrov
Russia
0031
Vladimir Polskiy
Russia
0034
Igor Popov
Russia STAMINA
Lenar Rakhmanov
Russia Lenar Team
0062
Pavel Rubakhin
Russia
0041
Igor Shkonda
Russia
0019
David Signer
Switzerland Nike Running
0032
Matvey Skiperskiy
Russia World Class
Sergey Slipukhov
Russia Dobrolegteam
0046
V Sorokin
Russia World Class
0011
Mikhail Sterlin
Russia
Andrey Sviridov
Russia
0015
Aleksey Tarasov
Russia
Ivan Trubnikov
Russia Boxeo Gym
0035
Denis Tsygankov
Russia
0051
Roman Verkhovskiy
Russia X Fit
0044
Vladimir Vlasov
Russia I LOVE SUPERSPORT
Daniyar Zhanabekov
Kazakhstan ЦиклON (CycleON)
0016
Oleg Zharkov
Russia WeGym
0059
Aleksey Zorin
Russia World Class
Womens
0048
Nadezhda Anfimova
Russia Temptraining
0049
Svetlana Ashchepkova
Russia
0060
Elena Chugunova
Russia
0052
Torrey Clark-shirnina
USA World Class
0037
Natasha Doff
United Kingdom
0056
Antonina Faustova
Russia Akvant / IgniteMoscow
0047
Elena Martynova
Russia World Class
0028
Svetlana Matvienko
Russia
0064
Yuliya Polevaya
Russia ЦиклON (CycleON)
0030
Tatyana Polskaya
Russia Iron MatrЁshki
0033
Viktoriya Saprykina
Russia
0054
Ekaterina Severova
Russia
Mariya Shinkevich
Russia IRONSTAR
0043
Ekaterina Starostina
Russia
0017
Mariya Timofeeva
Russia
0039
Irina Vostrikova
Russia
Next race
IRONSTAR & WORLD CLASS INDOOR 19.12.2020